Skocz do zawartości

kufer a chopper....pasuje??


motorbiker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja nie chciałem zakładać kufra a właśnie planuje wałek.....tak tylko chciałem zasięgnąć waszego zdania.....bo różne gusta są przecież

 

Zastanawiam jak bardzo nasze wypowiedzi wpłyna na Twój wybór :)

Bo moim zdaniem, to TOBIE ma się podobac :)

No chyba, że masz zamiar uskuteczniać lanserke pod disco i dlatego pytasz, żeby oceniac co ma najlepsze wzięcie ;)

A tak na poważnie to uważam tak jak Preedom:

 

http://img142.imageshack.us/img142/8563/co...300retro3tx.jpg --- w takim wydaniu kufry jak najbardziej mi pasuja.

 

I to jest jedyna jak dla mnie opcja kuferków do chopperka :icon_mrgreen:

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo kufrow w virazce to patrzcie na to... osobiscie uwazam ze to jakis koszmar!!! Jak mozna doprowadzic virago do takiego stanu??? :icon_mrgreen:

 

z nerwow zapomnialem linka dodac...

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=98547428

 

Tak wlasnie wygladaja skutki picia absyntu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mnie tez juz doprowadza do szalu ciągłe wyciąganie i wkladanie rzeczy do sakw.. rano wyjezdzam z domu do pracy to cieplo ale w sakwach spodnie na zmiane "na wszelki wypadek", potem do drugiej. wracam wieczorem- tez roznie. pakowanie, wyciaganie, pakowanie, wyciąganie..... :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam jak bardzo nasze wypowiedzi wpłyna na Twój wybór :P

Bo moim zdaniem, to TOBIE ma się podobac ;)

No chyba, że masz zamiar uskuteczniać lanserke pod disco i dlatego pytasz, żeby oceniac co ma najlepsze wzięcie :flesje:

A tak na poważnie to uważam tak jak Preedom:

I to jest jedyna jak dla mnie opcja kuferków do chopperka :)

:D :D ;)

 

 

niestety nie wpłyneły te opinie na mój wybór bo jednak postanowiłem poszukać innego rozwiązania.....szukam oparcia dla pasażera i do tego założe właśnie wałek...ale nie największy tylko ze średnich....bo sakwy już mnie wkurzają na maxa.....chyba se je na rzepy przerobie:)

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .nie no tragedia kwiatek do kozucha.buty na szpilce do dresow,piesc do ryja,kaleczenie rzemiosla,brakpoczucia estetyki,a w nosie z praktycznoscia jak tonie wyglada,hm w sumie na takim motocyklu mozna jezdzic w kolorowym fosforyzujacym dresie i w trampkach adasia :icon_mrgreen: bo bylo by bardzo wygodnie ale jak to wyglada??!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co ktoś jeździ chopperem? Po to bo mu się ten sprzęt podoba i ma swój styl. Wiąże się z tym cała reszta. Można mieć kufer plastikowy ale jak to pasuje do całości i moto wygląda a nie zmienia się w niewiadomo co. Ciężko znaleźć choppera z kufrem, który pasuje do całości. Taka końciasta skrzynka z tyłu to nieporozumienie. Coś tu jest nie tak, może i praktyczne ale nie z tej bajki. Do turystyka ofszem ale nie tu, to musi mieć styl to coś co kręci a jak ktoś chce wozić taki kufer bo praktyczny to niech zmieni moto bo jeździ nie tym co powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak dla mnie..... NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!

 

Chcesz zakladac cokolwiek, kup sobie mz-tke.

Jak chcesz miec choppera to musisz troszke lubic ten klimat.

A ten kufer to zdecydowanie inny klimat !

 

Tzn to jest tylko moje zdanie,

ale ten moto wyglada jak Ty w skorzanej kurtce na motor i rozowych

krotkich spodenkach sportowych do siatkowki :buttrock:

 

Sam mam Virago 535 i wydaje mi sie ze lepiej wyglada :crossy:

 

Pozdro

OLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...