Skocz do zawartości

chcę kupić DR 750-pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze temety nt. tego moto sa juz, ale nikt nie pisze co sprawdzic przed zakupem. Szykuje sie obejrzec dr 750 '89.

1 Na co patrzec szczególnie?

2 W singlach (szczególnie duzych) b. wazny jest silnik. Jak to powinno pracowac? - przebiegu (podobno) cos okolo 60 tysi chyba..

3 Czy jest sens prowadzic do jakiegos warsztatu, zeby obejrzal to mechanik? (Nie wiem czy warsztaty oferuja takie uslugi i jak to wyglada i czy jest sens). Ile to ew. kosztuje?

4 Jakies inne przydatne uwagi?

 

Pozdro i dzieki, jestem tu nowy, jak widac.

 

Co by byc scislym, chodzi konkretnie o ten motocykl:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M182511

zna ktos moze?

 

Oczywiscie prosze tez o odpowiedzi na pytania powyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze temety nt. tego moto sa juz, ale nikt nie pisze co sprawdzic przed zakupem. Szykuje sie obejrzec dr 750 '89.

1 Na co patrzec szczególnie?

2 W singlach (szczególnie duzych) b. wazny jest silnik. Jak to powinno pracowac? - przebiegu (podobno) cos okolo 60 tysi chyba..

3 Czy jest sens prowadzic do jakiegos warsztatu, zeby obejrzal to mechanik? (Nie wiem czy warsztaty oferuja takie uslugi i jak to wyglada i czy jest sens). Ile to ew. kosztuje?

4 Jakies inne przydatne uwagi?

 

Pozdro i dzieki, jestem tu nowy, jak widac.

 

Co by byc scislym, chodzi konkretnie o ten motocykl:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M182511

zna ktos moze?

 

Oczywiscie prosze tez o odpowiedzi na pytania powyzej.

jedz z kims kto ma taki sprzet---widzialem go na gieldzie w zeszlym roku wersja szwajcarska fajne moto przynajmniej tak wyglądal rok w stecz --jesli stal na parkingu kolo POLTEGORU to ten sam:) za ta kase nie kupisz na zachodzie tego sprzetu--sprawdz kompresje i wszystko posluchaj czy nie stuka, spreglo nie ciągnie(sprzeglo zapasowe mam )....po za tym jak na singla niezniszczalny!!!!!!:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o DR-ki z tym przebiegiem lubia popalac olej, wiec dobrze by bylo sprawdzic czy nie kopci najlepiej w czasie jazdy,no i obejrzec swiece.

Warto zmierzyc tez cisnienie sprezania.

Zeby nie wrobic sie w wymiane tloka, uszczelniaczy czy zaworow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem juz sprzet. Wszystko wydaje sie byc w porzadku poza jednym, co budzi moje obawy.....silnik nie wali nie piszczy i nic innego, ale lekko szumi. Nie jest to szum glosny, ale nie jest tez calkiem cichy- taki sredni..wg wlasciciela (lat ok. 45-50 na moje oko) sa to walki wyrownowazajace........no i co o tym myslicie?

Przy okazji-w jakich granicach powinno byc sprezanie i cisnienie oleju w dr 750'89?

Edytowane przez Michal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...