Skocz do zawartości

Japońskie 50 ccm....


Rybo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pieprzone japońskie wydumki :/ jak się zepsuje to części drogie.. a jak już masz części to kto to naprawi... wpadnij na pomysł żeby kupić włocha aprilie.. tylko ubezpiecz ją od nieszczęśliwych wypadków a jak się zepsuje postaw w lesie i podpal poczym zakop..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieprzone japońskie wydumki :/ jak się zepsuje to części drogie.. a jak już masz części to kto to naprawi... wpadnij na pomysł żeby kupić włocha aprilie.. tylko ubezpiecz ją od nieszczęśliwych wypadków a jak się zepsuje postaw w lesie i podpal poczym zakop..

 

tak tak w lesie podpal!... :biggrin:

Edytowane przez djkula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jasne kup apke z silnikiem minarelli :biggrin: wszystko fajnie dopuki sie coś niezjebie :biggrin: potem rąk nie domyjesz dopuki jej nie sprzedasz :buttrock: do aprili sa czesci weieeele drozsze niz do np MTx czy dT;]a co do tego ktore silniki sa mniej zawodne i mają lepszą kulture pracy i elastyczność silnika to mozna sie klucic :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklada sie tak, ze mialem kontakt i to bardzo bliski z NS1(mam go) i Knightem(kolega z ulicy ma)

 

jesli chodzi o ns1 to przesrane jest z czesciami, nie ma go w zadnym katalogu motocyklowym. silnikczek jest piekny, dzwiek tez godny uwagi. brakuje wykonczen(pusto przy zegarach)

 

Knight, jesli mowa o silniku 4 biegowym to juz niezly sprzet. na chopperku jednak jezdzi mi si ekoszmarnie, choc komfort jazdy byl naprawde rewelka. ku zdziwieniu innych, ten kolegi rwal kapcia na dwojce na asfalcie i w ogole ciagnal nieziemsko:D

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklada sie tak, ze mialem kontakt i to bardzo bliski z NS1(mam go) i Knightem(kolega z ulicy ma)

 

jesli chodzi o ns1 to przesrane jest z czesciami, nie ma go w zadnym katalogu motocyklowym. silnikczek jest piekny, dzwiek tez godny uwagi. brakuje wykonczen(pusto przy zegarach)

 

Knight, jesli mowa o silniku 4 biegowym to juz niezly sprzet. na chopperku jednak jezdzi mi si ekoszmarnie, choc komfort jazdy byl naprawde rewelka. ku zdziwieniu innych, ten kolegi rwal kapcia na dwojce na asfalcie i w ogole ciagnal nieziemsko:D

 

pzdr:)

Kolega ma knigtha- dość to chodzi, raczej pozytywne opinie- silnik honda dax ...

Mówimy tu o japońcu a nie o jakiejś tam jawie i nie mówie że to musi byc mtx daje przykład. Rybo ile masz kasy na moto???? :D:):D:)

Podziwiam Cie, jesteś wielki-(LOL) Ta, japońskie mają tylko nazwy, a takto to jest masówka tłuczona we włoszech. Jak widze jak są wykonane te sprzety to aż serce mnie boli... Te odlewy, plastiki i reszta. Dobrze że większe pojemności są już robione jakoś po ludzku. Teraz pewnie pare gości pomyśli że żal mi dupe ściska bo jawą jeżdże - nie mam jawe i mam coś większego, ale na 50ccm za te pieniądze na moje oko niema sie co sadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3k albo więcej to ja już bym patrzył za conajmniej 125, niema co wydawać kasy na drogie motorowery, i tak one są tylko na te pare lat. Stwierdzam to po wsadzeniu 1,5k do swojej jawy :D :D

Mylisz pojęcia trochę. Za Jawkę przy ew. odsprzedaży nie weźmiesz 1,5k, nieważne, jak wypasiona by nie była. Japonię za kilka lat można będzie odsprzedać ze stosunkowo niewielką stratą wartości. Ja też władowałem w swoją Jawkę trochę kasy, wolę nie podliczać, ile i wiem, że tego nie odzyskam.

Tyle, że ja swojej nie mam zamiaru sprzedawać nawet jeśli sobie kupię motocykl.

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Cie, jesteś wielki-(LOL) Ta, japońskie mają tylko nazwy, a takto to jest masówka tłuczona we włoszech. Jak widze jak są wykonane te sprzety to aż serce mnie boli...

 

 

No żeczywiście jawa jest napeno lepiej wykonana od tych japońskich sprzetów produkowanych we włoszech.Ale nie chcę sie ty kłucić bo po co ??? Każdy chwali co ma i czym jeździ. Ja chwale honde ty jawe.

 

Rybo kolega ma knighta ogólnie fajny motorek fajnie sie tym jeździ tylko ta moc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja niechwale jawy. Jawa też jest do dupy co tu gadać :D Mnie poprostu boli jakość wykonania, za te pieniądze to powinno być perfekcyjnie wykonane, ale niestety nie jest :D Nie twierdze że jawa jest wykonana lepiej, ale ta włoska masówka to naprawde totalna lipa. A z chińszczyzny sie śmieją ...Jeździłem nowiutką rs'ką, dt i innymi. W każdym było sie do czego doczepić... Dochodze do wniosku że każdy motorower jest poprostu ch*jowy i tyle, co to by niebyło i ile by niekosztowało, to jednak dalej tandetna "pochodna motocykla" Chcesz zacząć jeździć to bierz cos niedrogiego do 3k i wytrzymaj do prawka :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...