Skocz do zawartości

Komar skrzynia biegi ręczne


Logum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z nudow nabylem se komarka zeby se pogrzebac puki nie zrobie prawdak i mam problem bo biegi nie bardzo dzialaja (są to biegi reczne na linke) gdy linke naciane 1 wchodzi bez problemu ale zto nie ma 2 a gdy ja zluźnie nie mam 1 ale jest 1 straszni duża przerwa jest pomiedzy 1 a 2 niewiem dlaczego pomocy co z tym zrobic czy konieczne jest rozpolawianie silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z nudow nabylem se komarka zeby se pogrzebac puki nie zrobie prawdak i mam problem bo biegi nie bardzo dzialaja (są to biegi reczne na linke) gdy linke naciane 1 wchodzi bez problemu ale zto nie ma 2 a gdy ja zluźnie nie mam 1 ale jest 1 straszni duża przerwa jest pomiedzy 1 a 2 niewiem dlaczego pomocy co z tym zrobic czy konieczne jest rozpolawianie silnika ?

 

weż przemyśl jeszcze raz co chcesz napisać bo ja nie bardzo umiem Cie zrozumieć ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoławianie silnika w Komarku nie jest "straszne" wystarczy trochę czasu, chęci i odpowiednich narzędzi plus ściągacz do magneta i "po ptokach"

Można przy okazji powymieniać łożyska, simeringi no i zdarte zębatki :P

 

A co do Twojego problemu to jeśli rączka zmiany biegów i linka jest ok. to bez rozpoławiania się nie obejdzie.

Być może wydarte są zębatki albo zabierak w skrzynce biegów. Może to być też z powodu wytartego lub luźnego wodzika.

Jak rozpołowisz to wszystko będziesz miał jak na dłoni.

Powodzenia "w robocie" :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...