Skocz do zawartości

MTX R Szlif cylindra na ile??


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Zamierzam w hondzie powiekszyc cylinder bo i tak niedlugo bedzie nadawal sie do szlifu:P Spotkalem sie z opiniami ze nie da sie rozszilifowac cylindra od Mtx R1 (ciecz) na 100cmm3;]Co wedlug mnie jest nieprawdą;]Bo gdy porownamy sobie rozmiar tloka MTX 8 szlif ktory wynosi-Tłok HONDA MBX/MTX 80 R/2 VIII szlif 51,50 a Rozmiar tloka Hondy Nsr 125-Tłok HONDA NSR 125 I szlif 54,50 mm - kpl roznica wynosi rowne 3mm ;] Jak na moje oko musi wyjsc coś okolo 98-100cmm przy 8 szlifie MTx80 R1 :bigrazz: A Na wasze oko?? Wiem ze to mozna obliczyc ale narazie jeszcze nie rozbieram cylindra:) Gadalem rowniez z kolesiem ktory szlifoje cylindry i mowi ze darady bo juz to robil:PCo wy o tym myslicie:) Dyrydy ??PZDR :wink:

 

Aha sprawa druga:P Mtx ma zajebistego buda ale na malych obrotach:P Ciągnie od zera:P zeby wejsc i zeby ciągla przy pelnej manecie na biegach to nie czuc tego:P na 6biegu po prostu jak by ja coś hamowalo:P 6bieg wzuce przy 30 na godzine i ciagnie gdzies tak do polowy obrotow elegancko a potem jak by jej czegos brakowalo:P POdejrzewam 3 sprawy:P 100% mam walniety simer od strony oleju:P Mam zalozoną koncowke od suziki Ts 50 wersji najgorszej na świecie niemieckiej:P(za to cichutko chodzi).Sprawa nr 3 mam jeszcez ustawiony zaplon na środku:P Na kole idzie jak glupia ma silnego buta na malych obrotach a potem jak by no nie wiem po prostu jej czegoś brakuje:P Wiatrz czy nie wiatr góra czy nie góra na 6 wejdzie do 80-90km\h slysze ze silnik ma jeszcze zapas obrotow ale nawt z górki cieko mu na nie wejsc :wink: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak motoxykl ciągnie na wolnych i średnich a nie na wysokich to znaczy ze jest przyblokowany. Mój mtx i dtki tez tak miały. W mtxie pomaga wyjecie wałka "wyruwnowającego" w dT 125 zresztą tez. Oczywiscie pusty dyfuzor i przelotowa końcówka to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...