Skocz do zawartości

Yamaha FZR 500


Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś kiedyś styczność lub wie cokolwiek na temat Yamahy FZR 500 ?? Jest jedna sztuka do sprzedania i chciałem zapytać, bo nigdy nie spotkałem się z FZR 500... Najbardziej znane są 600, 1000 i 400 na rynek japoński. Czym różni się 500 od 600? Nie będzie problemów z częściami do tego motocykla? Jeżeli cokolwiek wiecie to napiszcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że jest to nie zbyt popularny motocykl w naszym kraju i nie wiem czy nie będzie problemów z częściami...

 

 

No to chyba sam sobie odpowiedziałeś... :wink:

 

Tak w ogóle to nie wiem po co się chcesz pchać w jakiś wynalazek.

Ludzie to robią bo albo są zakochani od zawsze w jakimś modelu albo mają nieodpartą żądzę posiadania czegoś czego nikt nie ma.

Czy jesteś jednym z nich? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet wiem o ktory ci chodzi.Na allegro stoi juz od dawien dawna i cena spada co raz to niedługo za 2tys go odda bo sie chyba wpakował typek z takim sprzetem.

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=96137556

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet wiem o ktory ci chodzi.Na allegro stoi juz od dawien dawna i cena spada co raz to niedługo za 2tys go odda bo sie chyba wpakował typek z takim sprzetem.

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=96137556

 

 

Dokładnie o ten sprzęt mi chodzi. Wsumie tak mi się wydawało, że już trochę się gościu ogłasza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :cool:

 

Tak w ogóle to nie wiem po co się chcesz pchać w jakiś wynalazek.

Ludzie to robią bo albo są zakochani od zawsze w jakimś modelu albo mają nieodpartą żądzę posiadania czegoś czego nikt nie ma.

Czy jesteś jednym z nich? :P

uważam dokładnie tak samo :banghead: , jeżeli to moto nie zawładnęło twoim sercem to lepiej sobie je odpuść, tym bardziej że za niewiele większą sumke możesz mieć tak samo wyglądająca FZR 600

 

POZDR.

Edytowane przez dominik.vx800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...