Skocz do zawartości

Pomocy!!niewiem co sie dzieje w moim sprzecie


psycho zwirek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam nastepujacy problem:

mam honde CR 250 i od jakiegos czasu jak jezdze moim sprzetem to moge jezdzic i jezdzic ale czasami silnik wchodzi na obroty [nie maksymalne ale dosyc wysokie] i nieidzie zgacic silnika takim przyciskiem co go mam, robie na off on dalej swoje. jedynym sposobem na zgaszenie silnika jest zaduszenie go, mosze albo zachamowac co gorzej idzie albo zaprzec sie ocos i odrazu gasnie. pozniej znowu moge jezdzic do woli. co to moze byc? licze na was!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie jest nieodpowiednia świeca to raz, a dwa to sprawdź poziom płynu chłodzącego lub wymień go na nowy

 

 

P.S.

miałem podobne objawy podczas zawodów na żwirowni, powyższe czynności załatwiły sprawę

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie zadzylo mi sie 3 razy. 1 raz jak mi sie skonczylo paliwo, 2 raz jak go odpalilem[dzisiaj ale wtedu wrucilem na 1 i go zadusilem a 3 raz to jak jezdzilem ok 1h moze wiecej po takiej wielkiej polanie z wybojami i przejechalem na tyych obrotach ok 100m i wystarczylo ze podjechalem do czegos i odrazu zgasł. po chwili odpalilem i dojechalem bez problemu do chaty [ok 1km] i niec ise niedzialo. wiec 2 razy to sie zdazylo jak byl cieply a raz jak byl zimny. plynu w chlodnicy brakowalo minimalnie. niewiem w jakim stanie jest swieca. i przy ostatnim razie mialem taki problem ze niemoglem biegu wrzucic [moze to bylo spowodowane obrotami albo nieiwem ale jak sie zatrzymal bylo idealnie] a co do tych obrotow wchodzi na dany pulap ale motoru niewyrywa do przodu tylko jedzie wolno moze przezto ze w moim przypadku sie to zdazylo w okolicy biegow 1,2 moze 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...