Skocz do zawartości

POMOCY !!! - jestem w Otwocku (k. Wawy)


qgel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY !!! mam moto pierwszy sezon , nówkę akumulator i nie mogę odpalić (kęci rozrusznik ale nie może załapać w ogóle) - czy ktoś mógłby podjachać do Otwocka i mi pomóc ? (oczywiście pełny zwrot kosztów)

 

tel 604 243 158

Marek

 

Suzuki LS 650 Savage (chopper) -jeden cylinder - palił jeszcze w listopadznie a teraz d.pa

 

PS.

Nie utknąłem na trasie, tylko sezon chciałem zacząć dzisiaj- moto stoi pod domem i już nie chce męczyć akumulatora bo padnie bez sensu :icon_razz:

Edytowane przez qgel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź po kolei instalację elektryczna- świece,przewody wys.napięcia itp.Możliwe jest ,że jakieś styki zaśniedziały.Rozłącz każdą końcówkę konektorową , ew,poruszaj nimi.Zobacz cewkę i reg.napięcia.itp.itd.

Zobacz czy w ogóle dochodzi paliwo - przez zimę mógł się zawiesic pływak w gażniku , albo masz zatkaną którąś dyszę.

Nie kręć dopóki nie sprawdzisz powyższego.Jakby co , to daj info.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź po kolei instalację elektryczna- świece,przewody wys.napięcia itp.Możliwe jest ,że jakieś styki zaśniedziały.Rozłącz każdą końcówkę konektorową , ew,poruszaj nimi.Zobacz cewkę i reg.napięcia.itp.itd.

Zobacz czy w ogóle dochodzi paliwo - przez zimę mógł się zawiesic pływak w gażniku , albo masz zatkaną którąś dyszę.

Nie kręć dopóki nie sprawdzisz powyższego.Jakby co , to daj info.Pozdro.

 

no właśnie wszystko wydaje się ok, a jak sprawdzic czy paliwo dochodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym przez świece sprawdził czy paliwo dopływa.

 

 

Wykręć świecę i powąchaj , albo wytrzyj w czystą szmatkę.Sam zobaczysz .

 

ok, idę spróbować odkręcić bak i tą świecę wyczyścić

 

 

ku..a, nie odkręce baku sam, poddaje sie, chyba zapcham moto do warsztatu jakiegoś bo sam nie znajdę przyczyny :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...