Skocz do zawartości

RATUNKU PO ZIMIE NIE MOGE ODPALIC HONDY 1300


autowilk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podładuj akumulator i wtedy atakuj, nie masz prady wiec paliwa nie bedzie bo zapewne masz pompke paliwa a ona nie pompuje jak nie kręcisz rozrusznikiem, No i jak masz akumulator padnięty to iskra też może zniknąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE TROCHE POWAGI TRZEBA BYŁO NO TRZEBA ALE TAK NIE ZROBIŁEM A CO DO ŁADOWANIA BATERI PODŁADOWAŁEM NASTEPNIE WZIEŁEM KABLE PODŁACZYŁEM DO AUTA I NIC TO NIE DAŁO WIEC PROSZE O RADE BO NAPRAWDE NIE WIEM CO MOZE BYC ,A BEZPIECZNIKI TEZ SPRAWDZIŁEM Z GÓRY DZIEKUJE ZA PORADY A LE GŁUPIE UWAGI ODPUSCIE SOBIE(W STYLU CZA BYŁO-SAM O MTYM WIEM A DZIS JESTEM I TAK DOSC WK.....NY) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spokojem nikt nie zamierza Cię tu denerwować bo widać że już jesteś wystarczająco. Ale żeby coś zdianozować trzeba po mału wszystko sprawdzać. I jeżeli na zime wstawialeś i działał to nic mu strasznego sie n ie stało. Rozumiem że sprawe prądów masz za sobą. Rozrusznik też rozumiem kręci i to ochoczo. Iskry na świecach też rozumiem masz ale na oko nie stwierdzisz czy są dobre więc po prostu zmień świece. Twierdzisz że są suche to zobacz czy pompa w ogóle działa. Najprościej wyjmij przewód paliwowy wyjściowy z pomy i sprawdź na włączonym zapłonie, czyli kiedy pompa winna działać czy jest ciśnienie. Podaj też więcej szczegułów. To znaczy co się dzieje jak go kręcisz. Sprawdź te podstawowe kwestie i jak wszystko będzie si to będziemy dalej myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MICHALE DZIEKI ZA NORMALNA ODPOWIEDZ CO DO ISKRY TOOTO CHODZI ZE NIE WŁASNIE NIE MA WYGLADA TO TAK ZE PRAD NIE DOCHODZI I DO SWIEC I DO POMPY JAK BY IMOBILAJZER BLOKOWAŁ A Z INNEJ BECZK WIDZE ZE JESTES Z POZNANIA OSTATNIO SPRZEDAŁEM TAM BMW RT 1100 I GOSC(NOTABENE OK FACET) DZWONIŁ DO MNIE ZE COS MU GASNIE I ZAWORY DZWONIA BARDZO SZANUJE SWOICH KLIJENTÓW WIEDZ CHCE MU POMÓC DORADZ GDZIE MU TO WYREGULUJA POZA SERWISEM BO TAMDROGO I SA ZLINA MIEGO BO PRZED ZAKUPEM U MNIE PRZYMIERZAŁ SIE DO ZAKUPU U NICH ALE MOJA CENA BYŁA DUZO MNIEJSZA Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC W OBU SPRAWACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o regulacje to mogę Ci polecić pewnego faceta w Poznaniu. Niestety właśnie sprawdzałem i zginął mi numer do niego ale w przyszły weekend jest rozpoczęcie sezonu BMW i będzie on tam na pewno więc wezmę od niego numer, no chyba że ten człek, który od Ciebie zakupił tez tam będzie to pogadają sobie sami. Chyba, że bardzo pilnie go potrzebujesz to zadzwonie do MOTOTECU, bo on kiedyś współprawcował z Olejnikiem i mam nadzieje żeby mi podał do niego numer. Co mogę powiedzieć o nim samy to jest bardzo rzetelny, zabiera się do pracy odrazu, zna się na tym dobrze a cenowo myślę że da się dogadać. Jeżeli mowa o serwisie Smorawiński to jako użytkownik BMW i były klient (o zgrozo) tego serwisu mówie zdecydowanie nie. Sam bym Ci pomógł bez problemu bo regulacja bokserów to błachostka ale kompletny brak czasu ostatnio.

 

Co do Paneuropena, to jak to immobilaiser to Ci nie pomogę ale jeżeli kręci rozrusznik nie może być to. Chyba że właśnie w ogóle nie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MICHALE JAK MASZ OCHOTE PODAJ MI SWÓJ NR TO JUTRO ZADZWONIE CO DO BMW ZALEZY MI NA SZYBKIEJ POMOCY WIESZ SPRZEDAŁEM TA BMKE JAKO SUPER MOTOR I DO CAŁY CZAS TAK MYSLE A NIE ZNOSZE JAK KTOS MA DO MNIE ZAL GOSC JEST OK JA TEZ CHCEM BYC WPORZĄDKU PODEJRZEWAMZE TO JAKAS PIERDOŁA ALE ON JEST LAIK I SIE DENERWUJE MOJ NR TO 509 727 730 @ TO [email protected] ............A CO DO HONDY TO KRECI JAK WSCIEKŁA ALE BRAK ISKRY (SWIECE WYGLADAJA JAK NOWE)

 

MICHALE JAK MASZ OCHOTE PODAJ MI SWÓJ NR TO JUTRO ZADZWONIE CO DO BMW ZALEZY MI NA SZYBKIEJ POMOCY WIESZ SPRZEDAŁEM TA BMKE JAKO SUPER MOTOR I DO CAŁY CZAS TAK MYSLE A NIE ZNOSZE JAK KTOS MA DO MNIE ZAL GOSC JEST OK JA TEZ CHCEM BYC WPORZĄDKU PODEJRZEWAMZE TO JAKAS PIERDOŁA ALE ON JEST LAIK I SIE DENERWUJE MOJ NR TO 509 727 730 @ TO [email protected] ............A CO DO HONDY TO KRECI JAK WSCIEKŁA ALE BRAK ISKRY (SWIECE WYGLADAJA JAK NOWE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...