Skocz do zawartości

cena za ogra 200??


sorkel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o kur*a. W glowie mnie sie to nie miescie :buttrock: ja za charta w idealnym stanie z oryginalnym przebiegiem 5tys kupilem za 500zl a to bylo ze 3-4 lata temu. z 5 lat temu motorynke w idealnym stanie, zarejestrowana z papierami sprzedalem za 350zl i wiecej wtedy nie bylo mowy zeby dostac. Nie wiem co sie dzieje ze teraz motorowery takie drogie. Heh nasze polskie tanieje a zagraniczne skutery tak tanieja :crossy: nie chce obrazac nikogo ale ja patrzac na to jak bylo kiedys za tego ogara moglbym tac 200-300zl. Za nic nie dalbym 800zl za ogara. Znajomy kupil skuter za 800zl derbi huntera do rejestracji :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domier no to sobie zarobisz na charcie hehehe no bo teraz sie cenia za charty. Ja nigdy nie widzałem simka za 700zł z papierami no chya ze jakis naprawde złom inne koła bak i wogule syf!!!.Mówie jescze raz ,ze nie chce za niego magicznych cen chciałem znac tylko wasze zdanie jak napisałem zapłaciłem za remat 450zł no i nie chce na nim stracić to chyba wiadome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorkel jesli masz dostac 300zł za ogarzyne :buttrock: to nie lepiej wygospodarowac miejsce w garażu ... jak bedzie forsa t osobie porobisz i bedziesz mial łady polski stary motorower. Ja tak robie(silnik zrobilem naporawde ideal pozostaly tylko kratery i skrzynia biegow a wpakowalem w to 700zł (moj ojciej wpakowal ) wiec nie oplaca mi sie sprzedawac ... a teraz mam HONDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie widzałem simka za 700zł z papierami no chya ze jakis naprawde złom inne koła bak i wogule syf!!!.Mówie jescze raz ,ze nie chce za niego magicznych cen chciałem znac tylko wasze zdanie jak napisałem zapłaciłem za remat 450zł no i nie chce na nim stracić to chyba wiadome

 

 

ja ma simka za 900zl po remacie ale niepali z wygladu stan bdb ma zaslaba iskre a w zaplonie zostalo stare tylko magneto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. temat mnie dość interesuje, bo mam zamiar kupować ogary szroty za grosze, wiem, że bez problemu można dostać za 100 zeta, troche je poprawiać, bo znam sie na tym i sprzedawać tak za 300 zeta, chce w ten sposób dorobić do kieszonkowego.. hehe jak myślicie, uda mi sie to???? :crossy: ktoś już cos takiego robil????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...