Skocz do zawartości

slaba iskra


biker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

robiac wszystko tak jak napisales jest ok ale do mometu gdy trzeba ustawic gaz do oporu to wtedy gdy chce dac caly gaz to od razu motor gasnie i nie da sie go wziac na pelne obroty ale po wkreceniu obudwuch srobek i wykreceniu ich o 1.5 obrota silnik odpala i na tym sie konczy.

aha zauwazylem jeszcze ze jka pochodziol kilka minut to po odkreceniu swiecy na swiecy jest czarny nalo nie jest to nagar lecz wydaje mi sie ze jest to tak jak by taka czarna maz.

wiec teraz juz nie wiem co dalej mam robic? pomozcie mi pliska. Czyja to w koncu wina ze motor nie chce ladnie chodziuc czy gaznika czy mozew szukac jakiejs innej przyczyny??poradzcie cos

 

aha jesli byscie chcieli zobaczyc ten moj gaznik to chetnie wysle fotki na meila i pokaze jakie ja mam te srubki miedzy inymi. wiec jak jest ktos zainteresowany to podac meila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co to oznacza ze puscil simering na wale?? i co to jest przyczyna tego ze nie chce palic silnik aha i co musze ten simering wymienic czy co?? prosze o naisanie mi co mam konkretnie zrobic zeby to naprawic lub ewentualnie sprawdzic czy to napewno ten simering na wale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli na swiecy masz carna maź to jest simering do wymiany. Musisz go wymienic (prawdopodobnie nie unikniona rozbiórka silnika (nie znam budowy akurat twojego) na simeringu masz podany rozmiar idziesz do sklepu motoryzacyjnego podajesz wymiar i dostajesz simering. Montujesz go. Skladasz silniczek i cieszysz sie jazdą :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

to znowu ja. tylko ze tym razem znowu inny problem mam. wiec jechalem sobie i nagle cos zaczol mi przerywac silnik ale jechalem dalej raz bylo dobrze a raz przerywal. na drugi dzien odkrecilem swiece wyczyscielm i wkrecilme na nowo odpalil od razu ale zaraz zgasl sprawdzilem oskre iskra jest i to porzadna wiec wkrecilme inna swiece tez wczesnije ja wyczyscielm i tez od razu odpalil ale zaraz zgalas na poczatku normalnei sie wkrecal na obroty i wogole lecz chodzil okolo 30 sekund po czym gasnie i wyglada na to ze go zalewa lecz tylko pytanie czego go zalewa jka wczesjniej bylo wszystko okej. i co mi teraz poradzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...