Skocz do zawartości

NIE wierzcie licznikom!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Czytając dzisiaj nowe tematy na forum natrafiłem na temat Kawasaki Zephyr 750.... Co mnie uderzyło to fakt, ze prawie każdy uzytkownik kupujący "nowy" używany motocykl pisał, że jego maszynka miała 50 tys km przy zakupie. No i ja przypomniałem sobie, ze u mnie było też tyle na liczniku. Przypadek? Przewertowałem dokumenty ze sprowadzenia motocykla ( z niemiec) i zwróciłem uwage na coś czego do tej pory nie zauważyłem- otóż w niemieckim TUV z 2002 r. ( rok przed wyrejestrowaniem) jest wpisany przebieg: 68200 km. Szlag mnie trafił i zaraz odszukałem numer tel. gościa który ten motocykl mi sprzedał i zadzwoniłem z awanturą a ten ch.j powiedział mi że sam sobie jestem winny, bo trzeba było dokładnie wszystko sprawdzic przy zakupie. I najgorsze jest to , ze miał rację. Tak więc w sumie cieszę się, ze i tak mogłby faktyczny przebieg byc znacznie wyższy a tak jest ok 75000. Tak więc wiara na słowo sprzedającemu to szczyt głupoty. Polak potrafi wciskać kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając dzisiaj nowe tematy na forum natrafiłem na temat Kawasaki Zephyr 750.... Co mnie uderzyło to fakt, ze prawie każdy uzytkownik kupujący "nowy" używany motocykl pisał, że jego maszynka miała 50 tys km przy zakupie. No i ja przypomniałem sobie, ze u mnie było też tyle na liczniku. Przypadek? Przewertowałem dokumenty ze sprowadzenia motocykla ( z niemiec) i zwróciłem uwage na coś czego do tej pory nie zauważyłem- otóż w niemieckim TUV z 2002 r. ( rok przed wyrejestrowaniem) jest wpisany przebieg: 68200 km. Szlag mnie trafił i zaraz odszukałem numer tel. gościa który ten motocykl mi sprzedał i zadzwoniłem z awanturą a ten ch.j powiedział mi że sam sobie jestem winny, bo trzeba było dokładnie wszystko sprawdzic przy zakupie. I najgorsze jest to , ze miał rację. Tak więc w sumie cieszę się, ze i tak mogłby faktyczny przebieg byc znacznie wyższy a tak jest ok 75000. Tak więc wiara na słowo sprzedającemu to szczyt głupoty. Polak potrafi wciskać kit.

wiadomo chłopie to nic nowego, kupując konia w polsce trzeba spodziewac się wszystkiego. Cofanie licznika to najmniejszy "grzech" handlarza, az strach pomyślec co oni tak naprawde robią z tym zlomem który przewożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazde moto z ogłoszen tylu Dizmar ma najwyzej 35 tys - stan bdb , uzywany turystycznie , niekatowany .

Tylko powiuedzcie mi jedno - kto strzela z tłumików na spędach ?? kto wkreca motocykle do odcięcia zapłonu ?? kto robi mad maxy i przedewszystkim jakimi motocyklami , które nigdy nie trafia na rynek wtórny ??

heheh

wierzcie w bajki /!!!

Czerwony kapturek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... mnie pomimo niewielkiego wieku to juz nie dziwi...

 

kupowalem swoja honde ns1- przebieg licznikowy 35kkm

sprawdzalem na papierach jak z niemiec byl sciagany- wbite 60kkm...

 

wlasciciel mowil ze to pomylka pewnie. moto mialo by cpo remoncie, nim dojechalem do domu juz sie sypac zaczelo:P:P:P

 

zdjalem cylinder- klasyfikuje si eponad IV szlif...:notworthy::P:P

 

pzdr:)

 

'kazdy orze jak tylko moze..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był wertowany już z kilka razy i jest to prawda stara jak świat. Jednak szkopy tak samo kombinują jak handlarze u nas więc nie myślcie że jak kupicie okazjonalnie sztuke na ebayu czy wniemieckim komisie to będzie wszystko tak jak w opisie i deklaaracji poprzedniego właśćiciela... Nie od dzisiaj jest również wiadomo, że każda zmora znajdzie sowjego amatora i wśród motocykli widac to jak na dłoni, a goście tylko z tego korzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupujesz używany motocykl to najlepszym wyjściem jest kupić motocykl, który się zna, czyli wiadomo, że od kogoś znajomego z kim masz kontakt a tym samym z jego motocyklem.

Łatwo się mówi... Tylko problem w tym zeby mieć takiego znajomego :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...