Skocz do zawartości

..::21 MAJA 2006 DOM DZIECKA W-WA::..


Bartosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jedzie moze ktoś z okolic Włocławka. Chętnie się wybiorę. O której mam być na Bemowie, zeby kogoś zastać ? Pozdrawiam

 

Bartosz sie zadeklarował, że na Bemowie będzie od 10:30. A do DD wyjedziemy zapewne ok. 11:30.

Do zobaczenia!

 

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 60 dlugopisow ,koszulki , smycze a do konca dnia pozbieram jeszcze troche :wink:))

Czy mozecie podac dokladny adres DD? :lalag:

 

O matko, ale przywieziemy prezentów :biggrin:

 

A jeśli chodzi o dokładny adres to ul. Korotyńskiego, ale nr nie pamiętam :bigrazz: Generalnie DD jest przy pierwszych światłach po skręcie z Grójeckiej w prawo (jadąc w stronę Centrum). Poza tym będzie tam spore zamieszanie, więc trudno będzie go ominąć :notworthy: Dodatkowo wczoraj tamtędy przejeżdżałam i widziałam "banner" jaki wywiesił DD z informacją, że w tę niedzielę jest festyn :icon_razz:

 

Do zobaczenia :icon_rolleyes: :wink:

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z Was bedzie dzisiaj w 2oo? podrzucilbym to co uzbieralem: 60 smyczy, pared innych duperelkow, pare koszulek i czapek. do plecaka mi sie nie zmiesci. a po drugiej nie jestem na 100% czy bede osobiscie wiec tym bardziej bym komus to wcisnal.

dajcie znac jeszcze dzisiaj na PW bo jutro nie bede online

acha i w koncu gdzie ta zbiorka? na Bemowie? moze pod 2oo? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ogółu. Ktoś wspomniał o balonikach. Otóz mam jakąś ilość - nie wiem jeszcze ile - mieszaniny opartej na Helu do nurkowania.

Czy uważacie, że warto to przywozić? Zaznaczam, to jest spora butla i ktoś musiałby to wziąć ode mnie i potem na miejscu zająć się dystrybucją do baloników. Dodatkowa funkcja takiej mieszaniny, to głos zniekształcony jak w kreskówkach Tom 'n' Jerry.

 

Jeżeli baloniki są pewne, to postaram się załatwić ten gaz. Nie jest on jednak mój, więc nie mównie na 100%, że mi się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha i w koncu gdzie ta zbiorka? na Bemowie? moze pod 2oo? :icon_rolleyes:

 

Nie kombinujmy - zgodnie z tradycją spotykamy się obok CH Bemowo (parking przy placu manewrowym Sarbo). Zbiórka od godz. 10:30.

 

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z Was bedzie dzisiaj w 2oo? podrzucilbym to co uzbieralem: 60 smyczy, pared innych duperelkow, pare koszulek i czapek. do plecaka mi sie nie zmiesci. a po drugiej nie jestem na 100% czy bede osobiscie wiec tym bardziej bym komus to wcisnal.

dajcie znac jeszcze dzisiaj na PW bo jutro nie bede online

acha i w koncu gdzie ta zbiorka? na Bemowie? moze pod 2oo? :biggrin:

 

 

jak chcesz ja moge tam zajzec mam wolny kufer o pojemnosci 45 l

pytanie tylko o ktorej bys chcial aby tam podjechac

bo mam troche do zrobienia i moge zajzec na jakies 30 min :icon_rolleyes:

pozatym mieszkam na woli wiec mozemy sie jakos ustawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz sie zadeklarował, że na Bemowie będzie od 10:30. A do DD wyjedziemy zapewne ok. 11:30.

heja... niestety na chwile obecna nie moge powiedziec... czy na 100% bede (okaze sie to w niedziele rano)... i jesli przyjade to prosto z trasy... takze bede oblepiony swiezymi owadami :icon_rolleyes: - chetnie wystawie je na aukcji :notworthy:

...ale nie o tym chcialem... tak gwoli informacji... (info z pierwszej reki)... oficjalne rozpoczecie festynu w DD... to godzina 12:00 i na te wlasnie godzine przewidziany jest wystep (ok. 30min) orkiesty policyjnej (granie i parada)... tak wiec... moze warto byloby dookreslic godzine wjazdu motocyklistow na impreze... coby nie wejsc 'w parade' orkiestrze albo nie przyjechac przed startem... chyba ze wejscie w parade orkiestrze policyjnej... jest skrzetnie zaplanowane :biggrin: ...haha na wejsciu bedziemy pruc z wydechow, palic gume i krzyzcec 'DOOOO PIEEEEKLAAAAA!' :bigrazz: ...w sumie tez niezly show... ale oczywiscie 'diecezja' nalezy do organizatora... ja tylko podaje pewne fakty festynowe...

 

...aha... dokladny adres to:

Dom dziecka nr 9

ul. Korotynskiego 13

 

pozdro,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz ja moge tam zajzec mam wolny kufer o pojemnosci 45 l

pytanie tylko o ktorej bys chcial aby tam podjechac

bo mam troche do zrobienia i moge zajzec na jakies 30 min :icon_rolleyes:

pozatym mieszkam na woli wiec mozemy sie jakos ustawic

 

ok. to jestesmy umowieni

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale nie o tym chcialem... tak gwoli informacji... (info z pierwszej reki)... oficjalne rozpoczecie festynu w DD... to godzina 12:00 i na te wlasnie godzine przewidziany jest wystep (ok. 30min) orkiesty policyjnej (granie i parada)... tak wiec... moze warto byloby dookreslic godzine wjazdu motocyklistow na impreze... coby nie wejsc 'w parade' orkiestrze albo nie przyjechac przed startem... chyba ze wejscie w parade orkiestrze policyjnej... jest skrzetnie zaplanowane :biggrin: ...haha na wejsciu bedziemy pruc z wydechow, palic gume i krzyzcec 'DOOOO PIEEEEKLAAAAA!' :bigrazz: ...w sumie tez niezly show... ale oczywiscie 'diecezja' nalezy do organizatora... ja tylko podaje pewne fakty festynowe...

 

Spoko, spoko, damy radę - zawsze dawaliśmy to i tym razem nam się uda :notworthy: A żeby uniknąć tego typu sytuacji, dlatego umawiamy się wcześniej na Bemowie, żeby przyjechać w tzw. "kupie" :icon_rolleyes:

 

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, z przyczyn losowo-rodzinnych zdaje się, że nie bedę mógł przyjechać :icon_rolleyes:. Bardzo mi szkoda, bo nawet udało mi sie parcha naprawić na tę okoliczność... Jeśli jednak będę mógł do Was zajechać, to zrobię to na pewno po 12-13 (cholera wie), i dołączę do Was sam, indywidualnie, już na miejscu - w DD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziemy ruszac troszke pozniej niz planowalem...

takze mysle ze czekamy do okolo 11:30!!!

 

przepraszam za zmiany ale dopiero wczoraj sie dowiedzialem o tym wystepie policji:| a beda paradowac tam gdzie my zawsze parkujemy wiec musimy chwilke pozniej dojechac zreszta opowiem wszystko na miejscu:)

 

kurde o czyms mialem jeszcze powiedziec ale zapomnialem:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...