Skocz do zawartości

..::21 MAJA 2006 DOM DZIECKA W-WA::..


Bartosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co byś Bartosz powiedział gdybym przyjechał z 10 psami zaprzęgowymi .Czy to byłaby atrakcja dla dzieciaków?Niestety nie da się tam zrobić przejażdżki ale dzieciaki będą mogły się przytulić do psów.Może też udałoby się ściągnąć psich dogoterapetów.

Edytowane przez Husky_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos slabo liczyles:P mi wyszlo kolo 40 motocykli:P jak nie wiecej

a ludzi (motocyklistow) cała masa :]

 

co do psow zapytam sie:)

jesli macie jakies pomysly to dawajcie znac bedziemy dyskutowac ja bede sie dopytywał w DD czy im tez sie to podoba

ostatnio tez padla propozycja załatwienia jakichs koni:>

jeszcze troche i bedzie slon

a vlaad zalatwi samolot :notworthy:

Edytowane przez Bartosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

no i juz mamy pierwsze informacje:)

-jednak dom dziecka zdecydował sie na zorganizowanie festynu czyli bedzie tak jak w zeszłym roku bedziemy jedna z wielu atrakcji

-radio 94 bedzie nam pomagało, na 100% bedzie ALEKSANDER OSTROWSKI :icon_razz: a mozliwe ze jeszcze zaciagnie jakichs ludzi od siebie z radia:)

-udało mi sie załatwic nagłosnienie dla imprezy ale nie mam czym tego przewiesc...

czy ktos ma busa albo jakis taki inny duzy samochod??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry pomysł, z przyjemnością sie dołącze. postaram sie załatwić jakies bajery (najprawdopodobniej będą to jakieś balony, dlugopisy, torby itd... + moja dziewczyna co tam maluje i zlepia może coś zrobi ;-) jest w ogule potrzeba tego typu rzeczy, bo o sponsora to ciężko) może jeszcze wpadnie kumpel na BMW r-35. Będe zaglądał często i czekał na dalsze info.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym wiedzieć o której godzinie ta imprezka miałaby się rozpocząć.Chciałbym w niej wziąć udział ale pracuje do 14.00.

Następne pytanie to w jakim wieku są te dzieci.Czy jest to Dom Małego Dziecka czy już takich starszych.Mam mnóstwo pluszaków a nastolatkowie raczej nie będą nimi zainteresowani.

Mam również ochotę na wystawienie na licytację ( o ile takowa jest przewidziana ) telefonu ( model Harley Davidson ) a pieniążki dla dzieciaków do skarbonki :icon_rolleyes: :icon_rolleyes: :banghead:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieciakow jest okolo 60

sa to dzieci od małych (tzn kilkoletnich) do 19 roku zycia

nie znam statystyk wiekowych

 

jesli masz KUPOWAC ten worek maskotek to lepiej przekaz te pieniadze na dom dziecka beda (wedlug mnie ) lepiej spozytkowane!

 

jesli to sa zabawki ktore mialbys i tak wyzucic to bierz ze soba!!

 

 

jesli chodzi o licytacje telefonu moze sie uda na pewno beda licytacje!!tylko zeby sie ktos znalazl kto bedzie chcial kupic :icon_rolleyes:

 

sorki ze zadko sie odzywam ale ostatnio mam mase zajec i nie za bardzo mam chwile zeby zagladac na 4um

 

pozdrawiam

Edytowane przez Bartosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mnie i KMLowi też uda się do Was dołączyć.

W zeszłym roku ominęła mnie ta impreza, bo siedziałam w robocie, a bardzo chciałabym spotkać te dzieciaki (nie wiem dlaczego- poprostu).

Mamy jeszcze trochę pluszaków w domu i napewno oddam w dobre ręce, może jeszcze trochę słodyczy i może uda się wyskubać parę groszy.

Pozdrawiam, Mycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...