Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałym się dowiedzieć wszystkiego (wady, zalety, na co zwracać uwage przy kupnie i własne wrażenia z jazdy) o Suzuki GSX R 600 z lat 97-99, szukałem, ale nie mogłem znaleźć obszernych informacji (były ale po angielsku...) o tym motocyklu .

Odnośnie tego cytatu, co wkleił Adam, zwłaszcza zdanie o dysponowaniu mocą motoroweru.

Niestety tak jest z 600-i tego typu, co prawda nie miałem okazji przejechać się najnowszymi zabawkami,

ale miałem RF600, czyli biorąc pod uwagę pewne czynniki można mówić o tym samym.

Prawa fizyki są nieubłagane i z 600ki więcej Nm wycisnąć się nie da. Motocykle tego typu w niskich obrotach

są poprostu słabe i aby mieć w danym momencie do dyspozycji odpowiednią moc musisz trzymać wyższe obroty, upierdliwość ta ujawnia się zwłaszcza podczas jazdy w mieście gdzie nagle trzeba przyśpieszyć a masz za niskie obroty , a na trasie to oczywiście coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego cytatu, co wkleił Adam, zwłaszcza zdanie o dysponowaniu mocą motoroweru.

Niestety tak jest z 600-i tego typu

Właśnie to skłoniło mnie do kupienia 3/4 zamiast 600 :wink: Mocno obawiałem się braku dołu, po kilkuletniej jeździe dużymi silnymi maszynami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to skłoniło mnie do kupienia 3/4 zamiast 600 :icon_razz: Mocno obawiałem się braku dołu, po kilkuletniej jeździe dużymi silnymi maszynami...

 

 

Heh.... zebys Ty wiedział ile ja miałem watpliwości przesiadając się z Bladego 954 na 3/4 K6 ..... Ale juz pierwsze 250 km na docieraniu rozwiało je całkowicie. Trzeba poprostu jechać troche inaczej, obroty wyzsze o 2 tys i jest super. Ciekaw jestem jakie bedą wrażenia jak wykręcę sprzęta pod czerwone pole ... :icon_razz:

 

 

Pozdrówki

 

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...