Skocz do zawartości

Blokada do 80km/h - Jak to się sciąga HELP


cypek41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

blokady moga byc na tłumiku gazniku dyszach i module 3 pierwsze to prysz ale moduł to moze oznaczac zmiane modułu albo jak jest w nsr zmiane 2 kabelkow miejscami

podchodz do tego sceptycznie bo moze sie okazac ze tłok wykazuje luzy i po prostu trzeba wymienic ale to mozna łatwo sprawdzic motor bedzie sie szybko grzał ponad norme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że był wymieniany nie oznacza, że musi byc sprawny :)

A tak laicko spytam: czy 125 też się blokuje? Do tej pory myslałem, że tylko 80 :? (pierwszy raz o tym słyszę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne ze 125 sie blokuje, ba prawie wszystkie (a moze nawet wszystkie) 125 2 t sa fabrycznie poblokowane.

 

Jaka kupa ze mnie :)

W tym momencie brys przypomniał sobie o ograniczeniach kategori A1, t.j max 125cc i max 11kW :P :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie chyba popadacie w paranoje jakies ja tylko napisałem zeby uwazał bo moze byc tłok juz zuzyty ale jak moto jest sprowadzane to moze byc zablokowane tak jak wiekszosc skuterow a najprostrzym sposobem na sprawdzenie zuzycia jest zmierzenie cisnienia jak sprawdzissz i bedzie w normie (dane z manuala sie kłaniaja) to nie ma co sie zastanawiac bo moto jest poblokowane na miejscach ktore wymieniłem

 

[ Dopisane: 23-03-2006, 00:19 ]

fakt faktem to chyba nie sa orginalne malowania jezeli potrafisz to sprawdz czy rama nie jest krzywa(rozpedzasz sie i puszczasz kierownice jak motor zaczyna skrecac to jest krzywe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus

Nie bierz do głowy tego co wypisują o zakatowaniu sprzeta. Osobiście posiadałem virago 125 i też była blokowana do 80 km/h. Wynika to z przepisów w Niemczech. W moim modelu odblokowanie polega na wymianie modułu (pod siedzeniem). Poprzeglądaj niemieckiego e-baya a napewno znajdziesz tam odpowiedni moduł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...