Skocz do zawartości

Rejestracja Suzuki Bandit


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kupilem Suzuki bandit 600 z 97roku. Mam umowe z belgiem i brief. Umowa z danymi belga do mnie przyjechala z motorem i w rubryce TYP jest tylko suzuki 599. Chcialem sie dowiedziec czy podczas rejestracji w polsce dane będą przepisywac z briefu czy z umowy? I co powinno byc z polskich papierach w rubryce TYP. Nie mam wpisanej daty wiec kiedy rejestracja bedzie najtasza? Przepraszam za banalnosc moich pytan ale chce miec pewnosc ze wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno najtańsza bedzie po 1 maja bo m stanieć karta pojazdu pozostaje tylko pytanie czy nie dowalą nam jakiejś innej oplaty i niewiem jak jest z podatkiem ekologicznym(złomowanie) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja niedawno, miesiąc temu rejestrowałem swoją suzuki sv 650s, także z Belgii.

 

Musisz najpierw przetłumaczyć dokumenty umowę i breif ok. 150 zl

Opłata za zwolnienie z podatku, muszisz wypełnić wniosek w urzędzie skrabowym 150 zł

Pierwszy przegląd w polsce ok 120 zł, ubezpiecznie przy maksymalnych znizkach 120 zł (OC + NW) Ja mam w Allianz

 

No i w końcu rejestracja, wszystkie dane przepisują z tłumacznia briefu, bo umowa to tylko stwierdzenie, że pojazd jest twoją własnością.

Teraz za rejestrację muszisz zapłacić ok 600 zł, bo 500 zł kosztuje karta pojazdu. Z dniem 1 maja tej karty ma już nie być i odchodzi ci od kosztów 500 zł. Spora kasa, ale ja wiedziałem, że nie wytrzymam do maja i zarejestrowałem teraz. ;)

 

Decyzja nalezy do Ciebie

 

Pozdrawiam

Major

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na prawde to nie wiem czym sie przejmujesz ...

dow.jpg

 

usunąłem moje dane osobowe, nr rejstracyjny oraz nr ramy moto ...

to co Cie interesuje jest ...

 

dowod wielokrotnie oglądany był przez Policje i nie budzi zastrzeżen ...[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenie w PZU 100 zł bez zadnych zniżek, niezależnie od Twojego wieku

 

 

Moge wiedziec skąd masz takie informacje? Mi za gsx 400 pani od ubezpieczeń (niby przedstawiciel wielu firm) krzykneła 380 zl 8O Zero zniżek, kierowca 19 lat i prawko od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mojego Bandita mam wpisane Szuzki GN77B w dowodzie rejestracyjnym a nie Suzuki GSF 600n. Którys z kolegów ma wpisana natmiast Suzuki GSF 600 i tez jest ok.

A co do ubezpieczenia to płace OC ok 50zł w PZU (60% zniżek) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenie w PZU 100 zł bez zadnych zniżek, niezależnie od Twojego wieku

 

 

Moge wiedziec skąd masz takie informacje? Mi za gsx 400 pani od ubezpieczeń (niby przedstawiciel wielu firm) krzykneła 380 zl 8O Zero zniżek, kierowca 19 lat i prawko od roku.

to hyba cie chciala orznac bo w pzu 100zl to jest podstawowa stawka i niestety jest zalezna od wieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...