Skocz do zawartości

czy ktoś sie w to bawił


Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie z nadmiaru wolnego czasu, braku zabawki i snieznego puchu wymyslilem sobie ze zrobie sobie festiwal na kombinezonie. Mam pare naszywek itp itd ale chcialem wzbogacic kombi o ksywke na plecacxh i grupe krwi.Znalazlem sobie ladna gotycka czcionke, zrobilem forme i stoje przed dylematem skad wziac material.Jedyne co mi przychodzi do glowy jest latwo dostepne i niedrogie to "skora" z ktorej sie robi buty. Jest tania wiec nawet jak spierdziele przy krojeniu to nie bedzie szkoda,jest w wielu kolorach tylko czy ona sie do tego nadaje, czy kolor po namoczeniu szostanie. Miasl ktos jakies doswiadczenia z podobnymi robutkami recznymi?Aha oddac to do krawca, kusnierza jakiejs szwaczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi, ze nie zobaczy, tylko o to, ze nikt takim rzeczom nie ufa ze względów bezpieczeństwa. Bo ekipa ratunkowa nigdy nie ma pewności czy to akurat np. Twoja kurtka. np. gdybyś zabrał dziwczynę na przejażdżkę i dał jej swoją kurtkę, żeby założyła i (hipotetycznie) coś by sie stało...

 

 

a jeżeli chodzi o samo wykonanie, to ja osobiście chyba najpierw udałbym się do krawca zapytać ile by chciał za przyszycie takich rzeczy. Wycięciem i przygotowaniem możesz zająć się sam, ale przyszyje ci to na pewno ładniej krawiec, który zajmuje się szyciem skór i ma do tego odpowiedni sprzęt.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...