Skocz do zawartości

4umowicze łączcie się!!! Warszawa


adu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli(zaznaczam, bo na ostatnie 3 ogniska się deklarowałem i nie byłem ani razu, za co przepraszam ;-)) bede miał czas oraz możliwości, to wbijam się do Was :D. Prawdopodobnie drezyną przyjadę, ewentualnie coby po drwa w knieje się zapuścić :evil:

 

[ Dopisane: 17-03-2006, 20:46 ]

No i wydechcm mogę rozpalić ognicho :twisted: :twisted: :twisted:

Ural Flamethrower Sport Tourer -http://s28.yousendit.com/d.aspx?id=1K6OUZ35Z8YNK2Q2PTC0NRM103
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widać, więcej chętnych jest za terminem następnym, czyli sobota 1.04.2006

Wtedy możemy się np. spotkać w miejscu bardziej ,,cywilizowanym" :mrgreen:

A w ten weekend też nie zaszkodzi się pobawić np. na kabatowym ognisku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie dobrzy to jak z tą sobotą bo zbliża się nieubłaganie i trzeba wieczór planować :notworthy:

można by się ustawić na motobajzlu może nawet przy jakimś stoisku z browarkiem ( ja mieszkam obok i mogę zrobić spacerek ) albo pod wejściem i ruszyć na miasto jeżeli są chętni to chyba najwyższa pora ustalić konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mało aktywnie widzę wszyscy podchodzą do tematu.....

Ja tylko rzuciłam temat, propozycję takiego spotkania i na samym wstępie zaznaczyłam, aby każdy podał własną propozycję miejsca spotkania. Większość by już zaczęła ogniska kabatowe, innym to nie pasuje, także temat może rozkręci się bliżej ,,cieplejszych" dni.

Jeśli ktoś był by chętny jednak się spotkać, pogadać przy kufelku piwa-ja jestem free! Pracuje niby teraz hardcore'owo-oporowo do 21, ale Adu nie da rady? :banghead: :icon_razz:

Jak by co, to info proszę kierować na kom 511 149 664, bo w ciągu dnia jestem nieuchwytna w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja państwa bardzo przepraszam, ale nie ma co czekać na lepszą pogodę, bo już jest prawie jak na Kanarach :icon_razz: Głupio mi coś organizować zważywszy, że ludzi których z forum znam mógłbym policzyć na palcach jednej ręki, ale możnaby jakieś ognisko odpalić :wink: Proponuje termin 22/23 kwietnia żeby zrobić konkurencje dla otwarcia sezonu na bemowie :wink:

 

Cóż... Czekam na odzew :bigrazz:

 

Pzzzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...