Skocz do zawartości

[Zabezpieczenia] Linka czy łańcuch ?


Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie ze przypinanie do czegos "trwalego" jest lepsze niz disclock.

ja lacze jedno z drugim:) brakuje mi tylko alarmu by znow dziadzia nie sadzal wnuczka na moje moto pod robota :evil: ale na to wystarczy najtanszy alarm :D

jesli masz malo miejsca to pomysl moze o zolce.. mi w gpz tez sie nie miesci pod siedzenie, wiec woze na miejscu pasazera pod siatka (i przelozone przez raczke pasazera dla pewnosci by nie trabily za mna wiecej fury ze cos zgubilem).

nie wyobrazam sobie jazdy z plecakiem i takim zelastwem, az strach pomyslec o wypadku i szorowaniu plecami...

zaraz znajde fotke i pokaze jak woze, bez plecaka (no i bez plecaka zywego oczywiscie:P )

 

edit:

 

 

jednak lepsza fote dam:)

 

linka9lg.th.jpg

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj sie nie zgodze.  

w ktorym jednosladzie robili test i linka wypadal lepiej. nie wiem jak wytrzymaly jest ten lancuch, ale dla wielu wystarczy go baaardzo mocno na chwile zmrozic i uderzyc czyms ciezkim... rozwala sie jakby byl z plastiku... z zylka taki patent nie przejdzie, a jej pilowanie to kupa czasu.  

choc jesli patrzez z perspektywy wytrychu to imo nie ma roznicy

 

Z doświadczenia przy uprowadzaniu własnego motocykla odradzam linkę.

Linke rozpracowałem w 5 s solidnym toporem :mrgreen:

Wydaje mi sie ze najlepiej kupic solidny łancuch w dobrej osłonie która nie pozwoli niczego zamontować w ogniwo a także będzie aortyzowala walenie młotami :D

 

U-lock + znak czy też słup umożliwia amatorowi cudzej własności włożenie w ucho U locka rury i przekręcenie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram foksanie dosc ze plecak ogranicza ruchy to jescze jazda staje sie malo komfortowa dla mnie to kiepski pomysł.Przemysl to dobrze bo ja na poczatku tez tak mowilem ale po 3 miechach dalem sobie spokoj z plecakiem bo mnie wqrwial niemilosiernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...