Skocz do zawartości

OTWARCIE SEZONU 2006-BIBKA


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jestes twardy i czarujacy/a jak TRAVOLTA W GORACZCE SOBOTNIEJ NOCY TO CZYTAJ O CO CHODZI: Paru ludzi z forum doszlo do wniosku, aby zorganizowac jakas imprezke forumowa z okazji otwarcia sezonu. Oprocz tego ze niektorzy chca brac udzial w paradzie i wjechac na BEMOWO, to nie od razu nalezy popic. Natomiast na wieczor chcemy skroic jakies spotkanie i chlanie. Na namioty moze byc jeszcze za zimno, wiec czekamy na propozycje i chetnych w ramach jakiegos lokalu, jak byloby wiecej osob to mozna zarezerwowac jakies stoliki w klubie (tu propozycje jaki i dlaczego), jak mniej to po prostu bez zapowiedzi te kilka osob wejdzie jak szary obywatel do lokalu. CO O TYM MYSLICIE I PROSIMY O PROPOZYCJE LOKALU.POZDRAWIAM.

PS jak ktos z poza wawy nie ma gdzie przenocowac i postawic maszyny to pomyslodawcy moga temu zaradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można sie spotkać' date=' ale o jaki lokal chodzi? Mr. Green[/quote']

 

najpierw chcemy zorientować się ile osób było by chętnych na takie spotkanie, więc jest prośba aby się wpisywać.

Co do lokalu - gdy będzie już wiadomo ilu jest chętnych będzie dopiero można rozpatrzeć różne propozycje - też je zgłaszajcie.

 

Tak jak napisał Maniek - chętnym osobom spoza wawy pomożemy znaleźć

nocleg.

 

pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko' date=' podajcie tylko termin i gdzie[/quote']

 

Termin 22.04 - po oficjalnym otwarciu na bemowie

 

 

Fx' date=' a co z tym pomyslem imprezy u Ciebie??[/quote']

 

jeśli chodzi w dniu otwarcia - to upadł(za zimno na ognicho), jeśli o tą późniejszą - kwestia nadal otwarta :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO O TYM MYSLICIE I PROSIMY O PROPOZYCJE LOKALU.POZDRAWIAM.

Maniek !! Ja jestem ZA. Chce w koncu was poznac :mrgreen:

Domyslam sie, ze mialo by sie odbyc to w Wawie. Lokali nie znam dlatego czekam na propozycje. Jak beda wyliczone koszta i bedzie to w miare mozliwosci to ja sie zjawie...

 

 

Pozdro

Waldi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle chętna, zwarta i gotowa! :mrgreen:

 

ADU x 1

 

Zazwyczaj Warszafffka po otwarciu sezonu bawiła się w 2oo, ale może czas to zmienić???

Właśnie tutaj dyskutujemy nad fajnymi miejscami w Warszawie dla motocyklistów http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=42011 Może coś z tego wybierzemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chcemy zorientowac sie ile osob byloby chetnych i zdecydowanych aby dogadac sie co do klubu, wiec:

1) niech kazdy poda swoj typ lokalu i dlaczego, nie musi byc motocyklowy, i trzeba sie zorentowac czy duzy, bo w sobote, jak to zawsze - gromada ludzi.

 

wstep to od darmowego do kilkunastu zloty, przecietne ceny w lokalach to od 4-7 zl za browar.

 

Czemu nie 2oo , bo ma to byc odskocznia, troche muzyki, parkietu, popijawy, chociaz nikt nie powiedzial NIE :) Ma to byc GORACZKA SOBOTNIEJ NOCY, w dzien obrzed motocyklowy, wieczorem prawa fizyki i feromonow :lol:

 

[ Dopisane: 14 ]

Adu nauczysz mnie tanczyc ?

 

lykniesz pare glebszych i sam sie nauczysz :(

 

 

Zazwyczaj Warszafffka po otwarciu sezonu bawiła się w 2oo, ale może czas to zmienić???  

Właśnie tutaj dyskutujemy nad fajnymi miejscami w Warszawie dla motocyklistów http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=42011 Może coś z tego wybierzemy?

 

Kazdy jest otwarty, po prostu ten pomysl jest obiektywny, pare osob chce sie poznac, albo znow spotkac, wiec niech kazdy kto zaglada to niech da propozycje lokalu, oczywiscie bez takich jak FOKSAL , SOBIESKI, MARIOTT czy MC DONALD :D ma byc racjonalnie, i tak atmosfera powinna byc przyjazna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99% bede na Bemowie wiec moze i na cos puzniej sie skusze... kwestia dogadania sie w ostatnich dniach przed impreza (stan gotówki mojej jest najwazniejszy bo w odpowiednim gronie wypic lubie a i trzeba miec za co wlac do baku zeby wrocic w okolicach nastepnego dnia...) wiec wstepnie sie pisze.... bez pomyslu na nocleg i garaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec wstepnie sie pisze.... bez pomyslu na nocleg i garaz

 

co do pomyslu, mieszkam na obrzeznej dzielnicy Targowek, mozna se looknac na mapie, do centrum mam 11 km pod Palac Kulturki, jezdza nocne autobusy, dojazd w 30 min, jak ktos wygodny to taryfa, akurat znam pewna korporacje i bez dopalaczy, obok mojego bloku przeksztalcili inny blok na hotel, przyjezdzaja tam wycieczki, robotnicy, prywatni ludzie, placi sie 20 zl/ dobe. Obok mnie jest parking, placi sie 10 zl na dobe, parking jest bezpieczny i duzy. Okolica tez spokojna. Oczywiscie to propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-7 zl za browar

trzeba by wskoczyc do biedronki VIPow dla VIPow nakupowac i przemycic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

wieczorem prawa fizyki i feromonow

z tymi feromonami hmm.... Maniek kombinuj cos' date=' czekam na twoja propozycje :mrgreen:

 

lykniesz pare glebszych i sam sie nauczysz

zaprosisz mnie do swojego stolika na czesc integracyjna ? no wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...