Skocz do zawartości

CO SĄDZICIE O YAMASZE TDR? 50ccm


nunczako
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hmmm... ostatnio proponowano mi yamahe dt bodajże 80 za 300 zeta, ale miała cos z dozownikiem oleju i bez papierów, tylko jakies pisemko, ze kupiona z parkingu policyjnego. :flesje: jak bede miał czas, to pojade to obejżec.. :icon_mrgreen: Moze warto by to kupić... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300 zeta to Romety chodzą na allegro. I Także bez papierów. Gdybym ja miał taką sytuację to kombinował bym 300zl jak najszybciej i kupował. Dozownika i tak nie trzeba chyba używać. A z tymi papierami co wykipony został z policyjnego..... to chyba lekka bajeczka ? :D

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300 zeta to Romety chodzą na allegro. I Także bez papierów. Gdybym ja miał taką sytuację to kombinował bym 300zl jak najszybciej i kupował. Dozownika i tak nie trzeba chyba używać. A z tymi papierami co wykipony został z policyjnego..... to chyba lekka bajeczka ? :P

 

Pozdr. Magik

ma jakies zaświadczenie, czy umowe, że z parkingu, zarejestrowac nie można, ale policja sie nie uczepi jak np. bedziesz to autem przewoził, że z kad to masz.. :) Jakos nie mam okazji, żeby tam pojechać, kumple mówia, że fajne moto, a jakoś nikt tego ni bierze.. :/ zobaczy sie w piątek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche do kitu, że nie można takiego motorka z parkingu policyjnego zarejestrować.. można się zastanawiać po co takie sprzedają, jak i tak tylko w las czy gdzieś... a i nawet w lesie niezarejestrowanym jest karalne, bo OC i w ogóle. Nawet jak w garażu stoi to musi mieć OC, bo ktos przypadkowo walnie w auto czy motor głową i sie poturbuje... tak wyczytałem, że albo na złom nieużywany pojazd albo dalej zarejestrowany i z OC, nawet jak służy jako donica na kwiatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę o yamaszce tdr 50ccm że to mała kupka złomu.. obiektywnie i szczerze małe to jest silnik wyżyłowany i na cholere coś takiego komu w las? za ładna zabawka na ulice ? gdzie głowa na wysokości drzwi fiata 126p :icon_mrgreen: total niewypał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...