Skocz do zawartości

Jakie duże enduro???


Gość pejkej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl ma mi byc potzrebny do codzienego urzytku z morzliwisciom wyskoczenia w leki teren (polne drogi droki drudiej jekosci) oraz do nie zbyt dalekiej turystyki.

Mam 183cm wzrostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to chłopie :

 

Wzrost masz ok. bo ponizej 170 cm wzrostu , trudno jest utrzymac endurowe maszynki w pionie na np. na skrzyżowaniu w miescie.

Jezęli chcesz maszynę do codziennego użytku i do lekkiego terenu to w grę wchodzą np. dwa motocykle : Kawasaki KLR 650 lub Yamaha XT 600.

Niedrogie, niezawodne, nieskomplikowane w obsłudze.

Osobiście dosiadałem Kawasaki KLR-650.

Szczegółowy opis znajdziesz na stronie SM, klikając na zdjęcie KLR-a - przedstawiłem tam sporo uwag dotyczących tej maszynki, tyle tylko, że jakiś kutas mi ją ukradł.

 

Jeżeli jednak chcesz mieć motocykl niezawodny - polecam Yamhę XT 600.

Dlaczego akurat ją, pomimo tego, że miałem Kawasaki?

Yamaha ma niezwykle prosty silnik - chłodzony powietrzem, niezły gaźnik z podwójnym systemem dopływu mieszanki, który powoduje, że motocykl jest oszczędny.

 

Jednak oba motocykle, poza tą jedyną różnicą w sposobie chłodzenia są prawie identyczne. Pozostałe parametry są bardzo zbliżone.

 

Tego typu motocykle są naprawdę godne polecenia - w mieście po naszych dziurawych drogach dają sobie najlepiej radę, a w lesie lub na szutrach są idealne.

Nie kupuj używanych, chyba,że masz pewność co do jego właściciela - lepiej kup nowy np. na kredyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SUZUKI same stuki :)

Chyba faktycznie najlepsza by była Yamaszka XT 600. Motocykl b. popularny łatwo sprzedać, prosty silnik, serwisy wszędzie. Nie polecam XT-ka do turystyuki chyba, że podrużujesz sam. Jwżeli interesuje Cię coś co ject bardziej turystyczne to polecam XTZ 750, niestety po terenie nią nie polatasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ani drki ani xt 600 nie zaliczylbym do duzych enduro... to motocykle dobre na poczatek

osobiscie polecalbym ci honde varadero, wbrew pozorom wytrzymuje sporo w terenie, a na i szosie malo kto jej dorowna (oczywiscie sa granice)...

jezeli chcesz suzuki to zastanow sie nad V-Strom...

a dr to standardowy japonski silnik + kupa plastiku

zadna rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

varadero enduro ??????jaki teren stary ,przeciez to wazy tone!

to jest duzy turystyk co ty z nim wyprawiasz?Ciekawe dlaczego Czachor na dakar nie pojachał varadero ? :?: 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konrad1f

także dle mnie varadero i v-storm to nie enduro a poza tym są diabelsko drogie

mój kumpel ma dr rs-na początek może być

jeśli chcesz polatać więcej w terenie a nie tylko po mieście to ktm adventure byłby odpowiedni(można nim trochę poszaleć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz polatać więcej w terenie a nie tylko po mieście to ktm adventure byłby odpowiedni(można nim trochę poszaleć)

 

Poszelec mozna wszystkim... o ile sie potrafi:))) Pozdro Karlik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Poszalec mozna wszystkim jesli tylko sie umie -coz Karliku jakos soie nie wyobrazam szalec na moim po bagnach w lesie ,ale coz moze inni potrafia.

Aco do Varadero to kiedys posiadalem enduro to to zadne,owszem przyjemny turystyk, wsan raz na polskie drogi,jednak z wytrzymaloscia to nie ma jak poczciwa afrika twin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do karlika

chętnie popatrzę jak jak latasz na wychwalanym przez Ceibie varadero na torze motokrosowym

myślę że ktm lc 4 adventure to super maszynka która w nawet dość trudnym terenie daje sobie radę jednocześnie nie tracąc właściwości turystyka, nadaje się też na miasto-jest stosunkowo lekki,ma duży zbiornik,owiewkę,w miarę mocny silnik no i jak przystało na ktm-a super zawieszenia

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...