Skocz do zawartości

Suza gsx-r 750 srad brak ładowania czy akumulator?????


rysiu8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro ładuje i sprawdzam :mrgreen:

 

[ Dopisane: 10-03-2006, 16:23 ]

:mrgreen: Własnie wracam z garażu,a wiec pradu ładowania niesprawdzałem niebyło potrzeby,aku nałodowałem,moto odpaliłem chwile pochodziło zrobilem rundke na switatełkach i jest git.Jak narazie moto odpala.Przyczyna leża po stronie kostek ktory sie ztopiły i przewpdy zwarły.Dziekowac za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ten sam model te same objawy na wolnych ładowanie 13,5ze światełkami lekkie dodanie gazu wiatła przygasają ładowanie spada do 13 v przy utrzymaniu stałej prędkości obrotowej zauważalne delikatne migotanie świateł mam już trzy reg. jeden mój jeden kupiony na bajzlu i jeszcze jeden przysłany przez sprzedawce z bajzla na jego koszt 8O po moim telefonie iż zakupiony jest felerny

ładownie na wyjściu z alt. 55V opór 0,3ohm na wszystkich trzech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ten sam model te same objawy na wolnych ładowanie 13' date='5ze światełkami lekkie dodanie gazu wiatła przygasają ładowanie spada do 13 v przy utrzymaniu stałej prędkości obrotowej zauważalne delikatne migotanie świateł mam już trzy reg. jeden mój jeden kupiony na bajzlu i jeszcze jeden przysłany przez sprzedawce z bajzla na jego koszt 8O po moim telefonie iż zakupiony jest felerny

ładownie na wyjściu z alt. 55V opór 0,3ohm na wszystkich trzech[/quote']

sprawdz wszystkie połaczenia tak jak pisałem wcześniej i szczególnie mase od silnika do akumulatora A jaki wiek akumulatora??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej nowości akumy to nie byłbym pewien , każdy sprzedający mówi , ze aku ma max 1 sezon , mój poprzednik też taki kit cisnał , a wydaje mi sie , że aku jest znacznie starsze tylko dobrze wyczyszczone . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niewytrzymam juz niewiem co jest zaraz wszystko wypier....... .Wczoraj wsiadlem na maszynke i rura,przejazdzka pół godziny,wpadłem do znajomego miod malina,odpalił normalnie dwa przezuty i wystartowałem dalej,po przejechaniu 15 km dotarlem do domku zgasiłem moto i juz dupa nawet niebył w stanie go przeżucić.Pierdo..... to ide do elektryka moze on cos mi pomoże.Odezwe sie jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jeszcze raz napiecie ladowania i powiedz jakie jest teraz . Moze kiedy jedziesz coś przestaje kontaktować i wtedy nie ma ladowania dzwne ze kiedy przyjechałeś z przejazdu to pod koniec światełka sie swieciły to zn ze ladowanie jest ale sprawdz napiecie i prąd ladoania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naładowalem aku,pozostawiłem go napare dni w pokoju.wlozyłem pod siodło krece i przezut i zdech,stawiam na akumulator.Tak na marginesie zaczełem zwierac kluczem plus do minusa i co sie stało aku zrobiło sie puste podłaczam pod prostownik pobor rzedu 4 amper.Jak tylko kupie nowe to dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, warto wiedziec jak sie to skonczy a uszkodzenie bedace kombinacja kilku czynnikow jest zawsze trudne do wlasciwego zdiagnozowania. Pamietaj, ze jezeli kupisz aku sucholadowane to warto podladowac go " do pelna" malym pradem ( 1A ) po zalaniu.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co otworzyłem oczęte ale zabieram sie do zalania go.Faktycznie wczoraj ja kupowałem nowe aku klijenty przy okazji mi ją sprawdził z 12V zrobiła sie 6V.Jeszcze zobaczymy naładuje zamontuje,pogoda widze robi sie coraz ładniejsza,tak wiec mysle ze jeszcze zrobie dzis jakos dłuższa rundke i dam znać jak sprawa wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło szydło z worka czy jakos tam Aku zalałem dzis,efekt niesamowity suczka ożyła kreci jak głupia,winna leżała napewno po stronie upalonego złacza z alternatora,masy silnika i aku.Jestem :) :notworthy: :D czas powoli bujac sie na kołkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...