Skocz do zawartości

Suzuki TL 1000 R (TL1000R)


Rekomendowane odpowiedzi

wow 8l/100km to chyba nigdy nie przekroczyłem, najwięcej było jak kulałem się po Poznaniu - wyszło 7,8 a przeciętnie przy prędkościach mieszczęcych się w 140-180 km/h 5,6-6,8

 

no kurde, jaki ten świat mały :)

 

Ja Ciebie nie widziałem :icon_razz:

ps

Jeździsz na kartodromie? niby od maja mają być poniedziałki i środy udostępniane......

 

 

już są od maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow 8l/100km to chyba nigdy nie przekroczyłem, najwięcej było jak kulałem się po Poznaniu - wyszło 7,8 a przeciętnie przy prędkościach mieszczęcych się w 140-180 km/h 5,6-6,8

już są od maja

 

 

wiem :)

 

dziś chciałem podjechać, ale pogoda sie popsuła....

 

moze w poniedziałek?

 

 

 

ps. Wy tak liczycie zawsze ilośc paliwa?? ja jakos tylko z ciekawości kiedyś. Po to jest moto żeby zapie**alać a nie patrzeć na ilość paliwa zuzywanego na 100km- takie jest moje zdanie

 

TLr pali mi mniej niz xtz 750 i prędkości sa dużo wyższe oczywiście na korzyść TLR :)

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze patrze ile pali nie stać mnie na ten haracz co ten kraj narzucił na benzynę. znajomemu xx podkręcony pali 10,5 litra na setkę :) to ja się ciesze choć osiągi nie te.

 

twój jeśli pali 10 to i tak za dożo coś z nim nie tak :)

 

a ile wam oleju biorą mój okuło 750ml na 6000 km bel reya, castrola to ponad litr łykał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze patrze ile pali nie stać mnie na ten haracz co ten kraj narzucił na benzynę. znajomemu xx podkręcony pali 10,5 litra na setkę :) to ja się ciesze choć osiągi nie te.

 

twój jeśli pali 10 to i tak za dożo coś z nim nie tak :)

 

a ile wam oleju biorą mój okuło 750ml na 6000 km bel reya, castrola to ponad litr łykał

 

 

dla mnie ilość zużywanego paliwa przez moto nie ma wpywu na ilość przejeżdżanych kilometórw, ale lubię wiedzieć dokładnie ile faktycznie mi pali (nie tylko motocykl) dlatego od początku notuję sobie przjechane kilometry i ilość paliwa przez praktycznie cały czas ;)

co do oleju - to praktycznie nic nie dolewam między wymianami - motul - przebieg ok. 12 500 mil

 

(P.S. jeżeli byłby ktoś zainteresowany to planuję sprzedać mojego tilera :( a właściwie to sugestia lepszej połowy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem ze pali mi od 5 do 10- to sa skrajności- z moto wszystko ok jest. wszystko zalezy od sposobu jazdy....

 

 

co do oleju to nie zauważyłem spadku poziomu po przejechaniu 3tys od zmiany :)

 

nalałem full syntetyka bel ray 10w50(prędzej był zalany castrolem półsyntetykiem)

 

przebieg(jeśli prawdziwy) to ok 54tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rocznik, jaka cena i dlaczego tak drogo.

:icon_mrgreen:

 

 

http://www.bikepics.com/pictures/1362739/

 

TL1000R K2 biało-niebieska, 12 500 mil, serwisowana w Wilmacie - dealer Suzuki,

kompletny układ wydechowy Yoshimura + Power Commander + filtr KN,

kupiona przez mnie w 2007.07 z firmy JapanBike z przebiegiem ok 5000 mil.

Cena 16 500, nie podlega negocjacji poza jednym wyjątkiem - dla kupującego który po obejrzeniu nie będzie: marudzić, wymądrzać się, narzekać, probować negocjacji tylko położy gotówkę - cena 16 000.

wiem że to drogo - ale wiem też co sprzedaję, poza tym zawsze można kupić inną, tańszą ;)

Edytowane przez pgsxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: A ceny na mobile.de zaczynają się od 3500 do 6900euro :buttrock:

 

No i w ogłoszeniach jest 12 sztuk tam :icon_twisted:

 

 

i bardzo dobrze- niech się cenią- wiedzą co dobre. Tylko kiedyś przeglądałem to te ich tjuningi sa okropne :( (nie wszyscy, ale gro to jakies dziwne ulepszenia- najczęściej inne kierunki itp- jak dla mnie to żal.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie,

 

Mam pytanko...

Czy spotkał się ktoś z was ze zdławionym silnikiem w TL-ce?

Wybieram się obejrzeć TL, które ma silnik zblokowany do 100km, pochodzenie - Rzesza.

Tak się zastanawiam, w razie kupna czy nie będzie problemu z odblokowaniem...

Nie wiem dokładnie czy moto jest zdławione na króćcach czy trzeba będzie wymienić moduł...

Będę wdzięczny za jakieś informacje.

 

Pozdrawiam

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to moto oryginalnie pochodzi z Francji, tam wszystkie sa blokowane do tej mocy :icon_rolleyes:

 

Może faktycznie z Francji, ale w Niemcowni też lubią dławić motocykle.

W każdym razie nie w tym rzecz - kwestia jak ten problem rozwiązać...

 

 

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...