Skocz do zawartości

Honda f6c / valkyria


druid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Zachorowałem ostatnio na w/w motocykl, czy jest ktoś na forum kto jest szczęśliwym posiadaczem tego mastodonta? słyszałem wiele pozytywnych opinii, ale zmartwiła mnie wiadomość że już nie jest produkowana.

Prosze o opinie

http://motorcyclecruiser.com/tech/valkyries/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dobry gust. Swietna maszyna. Niestety nie mam szczescia posiadac Valkyrii, ale co sie odwlecze ...

Od 2003 nie jest w produkcji (w 2004 byla jeszcze limitowana seria 'Rune' w USA, ale to troche inna bajka), fakt, ale dlaczego sie tym martwisz? Rzuc okiem na eBay'a, tam zawsze jest kilka wystawionych w Europie, przynajmniej drugie tyle w Stanach. Przy cenie tego cacuszka kalkuluje sie chyba sprowadzic.

 

P.S. W numerze lutowym 'Swiata Motocykli' jest o Valkyrii zgrabny artykul, polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zachorowałem w zeszłym roku w pażdzierniku.W lutym udało mi się nabyć tą piękną maszynę.Narazie,wiadomo-stoi w garażu-aura,choć już 3 razy w tym miesiącu odbyłem małe,kilkudziesięcio kilometrowe przejażdżki.Poprostu poezja.Prowadzenie,mimo swojej masy-bardzo łatwe.Piękny odgłos z rur wydechowych i to przyśpieszenie i moment.To są rzeczy o których nie można pisać,to trzeba poprostu przeżyć.Nic więcej nie mogę powiedzieć,poza tym że czekam aż ta pier*****zima sie skończy i będzie można pogonić te 100 kucyków.Ale wiem napewno,że to jest TO,jazda takim sprzętem podnosi adrenalinę na maxa i nie jest to motor dla ludzi niedojrzałych,szukających mocnych wrażeń bo można się trochę przeliczyć z własnymi umiejętnościami.Poprostu ten motocykl wzbudza respekt,nie tylko na drodze,wśród innych ale nawet u osoby ktora go dosiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć już 3 razy w tym miesiącu odbyłem małe' date='kilkudziesięcio kilometrowe przejażdżki[/quote']

 

EDA - szczerze Cię nienawidzę ;) :banghead: :P :banghead: :banghead: :banghead: :evil: (cokolwiek to znaczy...............)

 

Pozdrawiam ;)

 

SUOMI

 

[ Dopisane: 06-03-2006, 23:31 ]

....Gdybym mógł w tej chwili wybierać, czy go lymi rękami udusić Ciebie czy ...np. Giertycha....bez chwili wahania wybrałbym Ciebie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Barrrrrrrrrrrrdzo serrrdecznie pozdrawiam,

 

FINLANDIA FOREVER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój kolega ma tego mastodonta. Miałem okazję z nim jechać, no to robi wrażenie. Nie mogłem usiedzieć w miejscu bo lądowałem na nim lub na oparciu. A bulgotu nie musiałem słyszeć bo czułem go w zoładku. Fajnie się jedzie za taką maszyną naprzykład na zlocik. Wszyscy uciekają na boki, tak jakby sunął przede mną klin ;)

To ta lepsza strona. Gorsza to taka że znam takich motocyklistów którzy twirdzą że ta maszyna jest dla pedałów 8O nie rozumiem takiej postawy i nie udało mi się dowiedzieć dlaczego. Więc sam sobie wytłumaczę - poprostu prosta zazdrość :? .

Pozdrawiam Walkvrie Riders. :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eda - grozisz, czy ostrzegasz !? Jest takie piękne łacińskie przysłowie (zdecydowanie branżowe, wręcz "hydrauliczne" powiedziałbym):

Gutta cavat lapidem, non vis sed sepe cadendum (za ortografię nie ręczę, bo to z okresu pierwszych fajek w szkolnym kiblu, przytulanych prywatek i ....takich tam "szeri, szeri lejdi" na "osiemnastkach" :oops:

Kropla drąży kamień nie siłą lecz częstym padaniem ! Co w wolnym tłumaczeniu jednego z moich kolegów brzmiało: "Nie w twarzy zabawa!".

 

To moje ostateczne stanowisko wobec nieskończonej mnogości Twoich nowych cylindrów przeciwko moim dwóm starym. Amen ;)

 

Co nie umniejsza w żadnym stopniu mojej do Ciebie szczerej nienawiści :P . Raz - za fajne moto. Dwa - za to, że kiedy ja jeżdżę na szufli do odśnieżania to Ty bezwstydnie donosisz, że właśnie odbyłeś kolejną motocyklową przejażdżkę. I to ma być ku*wa sprawiedliwość :buttrock: :D :) :banghead:

Ja wysiadam :!: :evil: :evil: :evil:

 

Pozrawiam spod śniegu ;)

 

wku**wiony ;) SUOMI

 

[ Dopisane: 08-03-2006, 00:27 ]

PRECZ Z CENZURĄ !!!

CO JEST SHREKU NIE TAK W SŁOWIE "wku**wiony", ŻE WYCINASZ Z NIEGO CAŁĄ ESENCJĘ :?: 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie ma powodu do zmartwienia :biggrin:

 

Bez problemu można kupić w USA maszynę używaną (zeszłego roku były jeszcze 3 szt. nowe, w skrzyni z roku 2003), części dostępne bez żadnego problemu ... kolegów w Polsce kilkudziesięciu (polecam naszą stronkę www.valkyrieriders.com.pl).

 

Jedna uwaga - nie polecałbym sprowadzanych do Polski i sprzedawanych za niską, jak na te maszyny, cenę egzemplarzy, które na 100 % są powypadkowe.

 

Naprawdę dobry i sprawdzony egzemplarz z pewnych rąk kosztuje grubo powyżej 40 tys. a okazje 25 % tańsze należy raczej omijać.

 

A co do jazdy - no cóż ..... trzeba spróbować, to zupełnie inna jazda, niż klasyczną V-ką - bez wibracji, dostojnie, a jednocześnie 4 sek. do 100-ki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...