Skocz do zawartości

Cagiva W8 125


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

jestem posiadaczem Cagivy w8 (nawiasem mowiac ja jestem tez na filmie myszona omawianym powyzej). Sprzet teretycznie ma malo mocy bo ok 21KM ale nie bylo sytuacji zebym odstawal w terenie a jezdze z kumplem ktory ma yz125. Poprostu nie ma mozliwosci zdusic silnika na 1 biegu. Zeby wjechac na znaczne wzniesienie na 2 biegu trzeba sie dobrze rozpedzic ale jak braknie mocy w polowie gory to redukcja i po sprawie. wyzsze biegi nadaja sie tylko do szybkiej jazdy i trzeba ja trzymac na obrotach ale np przy predkosci rzedu 60km/h po kretej piaszczystej drodze frajda jest niesamowita. Od czasu kiedy ja mam to jest jakis 2-3 sezon silnik chodzi bez zarzutu - po zimie pali z pierwszego. bardzo wytrzymala konstrukcja. Ostatnio musialem zregenerowac przdednie zawieszenie gdzie byly jeszcze oryginalne uszczelniacze (moja cagiva jest z '97) teraz nadaja sie do wymiany zebatki i lancuch i klocki z tylu sie skonczyly. to jest koszt w okolicy 300-350 zł w zaleznosci od rodzaju lancucha. W8 ma dozownik oleju co jest bardzo wygodne przy tankowaniu. generalnie sprzet jest bardzo wdzieczny i nafdaje sie na poczatek zabawy z enduro. teraz jednak chetnie zmienil bym na cos mocniejszego i z zawieszeniem o wiekszym skoku. moto nie nadaje sie do duzych skokow ale co tu mowic w koncu to enduro a nie cross. ma dosyc duzy zbiornik i male zuzycie paliwa. nie wiem jak z ukladem elektrycznym ale u mnie juz dawno nie chodzi nic oprocz obwodu zaplonowego. wszystkie zbedne rzeczy mam poodkrecane. zaliczylem nie jedna glebe i jedyne co sie stalo to zlamany blotnik i klamka. to chyba na tyle tej haotycznej opowiesci :icon_biggrin:

Szukam serwisowki to tego motocykla - jak ktos ma namiar to bardzo prosze.

pozdro. :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...