Skocz do zawartości

Nsr. Mito, RS


Gość supra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczow,

czy z moim wzrostem (187cm) jestem w stanie "normalnie" jezdzic motorami z tematu? Normalnie czyli moc normalnie zmieniac biegi i nie chaczac kolanami o asfalt na zakretach :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dałem się przejechac moim moto mojemu kumplowi (cos koło tego wzrostu) to nie narzekał ani na zmiane biegów ani na to, że moto jest za małe.... ale on nie jeździł jakoś dłużej. Ja mam 180 i jestm zadowolony, nie mam żadnych problemów.

Może jednak znajdzie sie ktos kto odpowie na swoim przykładzie... bo moja odpowiedź jest raczej niesatysfakcjonująca (przynajmniej dla mnie taka by była)

 

(mój moto to powiedzmy, że RS - taka poprzedniczka RS :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 190 nie jechałem fakt faktem długo jednakże są małe kłopoty szczególnie w nowszych modelach ponieważ w starszych coś około 90 r. pozycja kierowcy jest bardziej wyprostowana więc jedzie się jak na normalnym małym sprzęcie. W nowszych natomiast gdzie to pozcja jest pochylona z długimi nogami są lekkie problemy ze zmianą biegów i czuć się można jak by się napierało do przodu zabardzo. Jednak mysle że to kwestia przyzwyczajenia i długości nóg :) Napoczątku usiądź i zobacz w miare możliwości pojeździj troche. Takie moje zdanie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam prawie 180cm(jak się wyprostuje) i siedzi mi się idealnie na mojej NSR125FM z 92r (słabiej obudowana - bez przedniej i dolnej owiewki). Plastiki na baku i usytuowanie podnóżek i pedałów jak by było dla mnie robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja jeżdzę na enduro i mam 186 cm wzrostu... jeździłem na Cagivie Mito 125 i nie narzekam :wink: ktoś kiedyś na forum powiedział, że japończycy to są (bez obrazy) kurduple... oni robią motocykle bardziej pod siebie niż pod europejczyków... ja myślę, ze nawet gość o wzroście 190 cm po lekkich modyfikacjach podnóżków będzie zadowolony nawet z rasowej szlifierki :) jak mu nie pasuje to niech sobie kupi jakiegoś draga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Słabek, RS i Mito to przecież typowa włoszczyzna, NSR też w italii jest produkowana; a nawet gdyby te motocykle byłyby dłuższe i wyższe to by się gorzej prowadziły - usiądź sobie bardziej z tyłu i sprawdź na zakręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...