Skocz do zawartości

Philips +50% - różne typy


Rekomendowane odpowiedzi

Bluevision - jak sama nazwa wskazuje daje niebieskawy kolor światła

 

Silvervision i VisionPlus dają białe światło ale zdecydowanie jaśniejsze od standardowych żarówek halogenowych z zachowaniem tej samej mocy.

 

VisionPlus - uzywam od dwóch lat w samochodzie i moge je z czystym sumieniem polecić. Jeżdżę na światłach non-stop i w tym czasie wymieniłem spaloną żarówkę tylko raz.

 

Silvervision (+100%) podobno daja jeszcze jaśniejsze światło od VisionPlus ale ich nie sprawdzałem więc nie wiem jak to wygląda w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Bluevision i sobie chwalę,

mają bardzo zime światło - patrząc z przeciwka dosyc się wyróżnia - a więc większa szansa, że zostaniemy dostrzeżeni.

z pozycji kierowcy nie ma się do czego przyczepic - w nocy dobrze widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silvervision i VisionPlus dają białe światło ale zdecydowanie jaśniejsze od standardowych żarówek halogenowych z zachowaniem tej samej mocy.
Silvervision (+100%) podobno daja jeszcze jaśniejsze światło od VisionPlus ale ich nie sprawdzałem więc nie wiem jak to wygląda w praktyce.
Nastepnym razem radze uwazac na plotki. Pogooglowalem i SilverVision to zarowki do kierunkowskazow :buttrock:

 

W tej chwili szukam jakiegos porownania VisionPLus oraz BlueVision.

 

EDYTA:

Z tego co ponownie wyggoglowalem wynika, ze VP maja wiekszy zasieg, a BV maja lepszy kolor. Czyli BV nie jest niestety inna wersja VP o przyjemniejszym dla oka odcieniu swiatla.

 

Dziekuje panstwu za uwage :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...