Skocz do zawartości

witam ! dzis kupilem kawasaki zzr 600


polo35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wlasnie sprzedlaem zygzaka . Ale mam jeszcze jakies papiery do niego z serwisowek ..

 

Odezwij sie na gg albo pw to ci przesle

 

Pozdrawiam

 

P.S No ladnie ja sprzedalem zygzaka w zaj....ym stanie a szukalem dobergo wlasciciela i oczywisice po sprzedazy sie ujawniace ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze janusz, wlasnie skonczylem ja drukowac, ta serwisowka jest w jezyku angielsim, sa to zdjecia kazdej strony, jest tego duzo, ok 70 MB. Ja osobiscie kazda strone zaznaczalem, kopiowalem i wklejalem do worda, potem drukowalem. Naszczescie podzielone wszystko jest na dzialy.

Pozdr

 

[ Dopisane: 28-02-2006, 12:19 ]

Acha i jeszcze jedno, ja mam serwisowke do ZZR 1100 , a ty z tego co widze masz ZZR 600, musisz poszukac gdzies do twojego moto.

 

[ Dopisane: 28-02-2006, 12:31 ]

Oj sorki janusz, zamotalem sie masz przeciez Tomcata, jeszcze raz przepraszam za pomylke

 

[ Dopisane: 28-02-2006, 12:37 ]

Po poludniu podam ci link z ktorego sciagnalem moja serwisowke, zreszta goscie maja inne serwisowki do roznych maszyn, sam zobaczysz co ci sie przyda, oni udostepniaja za darmo to co chcesz, musisz sie tylko z nimi dogadac na gg, wszystko jest napisane na stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sprawie wypełnienia do kawasaki zzr 600 musi byc to wypełneinie conajmniej od roku 1993 bo starsze modele nei pasuja ! to wypełenienie kolo zbionika paliwa ! kolor grafitowy ! moze ktos z was zna kogos kto chce sprzedac takie cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...