Skocz do zawartości

Kufry CBR F3


Rekomendowane odpowiedzi

Czy sa kufry czy jakies torby do Cbr 600 f3 ?? Bo ja wogole nie jestem w tym temacie choc troche zorientowany a latem zamierzam wyskoczyc gdzies dalej i bardzo by sie przydaly.

Szukalem w neci i znalazlem do cbr 1100. Moze pasuja od jakis innych moto. I jakie sa koszta. Doradzcie cos.

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufry sa uniwersalne do wszystkich motocykli, cala sprawa zamyka sie na znalezieniu systemu mocowania. W sieci spokojnie znajdziesz za niewielkie pieniadze (okolo 100 EUR) uzywany system Givi Wingrack. Nowy kosztuje okolo 1000PLN (wingrack + zestaw adaptacyjny so CBR 600 F3). Do tego kupujesz kufry. I znow w sieci spokojnie komplet kufrow uzywanych za okolo 300 EUR wyrwiesz, nowki to juz koszt okolo 2000 PLN (zalezy jakie modele, rozmiary). Na swoim przykladzie powiem, ze na ebay.de kupilem komplet: Givi wingrack2 + zestaw do CBR 600 F4 + givi maxia E52 52l + 2x givi E360 40l za 251,21 EUR + przesylka 45 EUR + przelew do Belgii 132 PLN. Wszystko jest w stanie IDEALNYM jakby w ogole nie bylo uzywane. W Polsce w sklepie kosztowalo by mnie to wszystko okolo 3200 PLN (co daje jakies 800 EUR) wiec po co przeplacac jesli nie widac roznicy :)

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak jest z tymi bocznymi torbami zakładanymi bez stelaża ??

 

W starszych F3 z "wąskim tyłem" pewnie nie bezie problemu bo cały balast będzie spoczywał na kanapie. Jak to będzie wyglądało w przypadku F3 z 97-98 w których boczne owiewki sporo wystają poza obrys kanapy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...