Skocz do zawartości

Polski freestyle


Rekomendowane odpowiedzi

Polak potrafi i wcale nie jestesmy tacy niedoceniani... Jak czytałem wypowiedzi Tony'ego B po naszym SFF' date=' to chwialił naszych chłopaków![/quote']

Tony D.

A SFF to klapa kto był ten wie

 

Przyznaje nie byłem... widziłem tylko kilka filmików... nie było tak tragicznie wg mnie.Nie mozna nas porównywać z wiarą z US przecież :/

 

Eh Toniego przechrzciłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak potrafi i wcale nie jestesmy tacy niedoceniani... Jak czytałem wypowiedzi Tony'ego B po naszym SFF' date=' to chwialił naszych chłopaków![/quote']

Tony D.

A SFF to klapa kto był ten wie

 

Przyznaje nie byłem... widziłem tylko kilka filmików... nie było tak tragicznie wg mnie.Nie mozna nas porównywać z wiarą z US przecież :/

 

Eh Toniego przechrzciłem :oops:

 

Bielawa była tragiczna nie przez zawodników ale przez organizatorów, organizacje(pogode pomijam bo na to nikt nie maiłwpływu...)i ogólne podejście do całego tematu(wyzysk maxymalny i nic innego sie nie liczy).

 

Ale wreszcie koniec monopolu oszołoma M.K. który gotów cały kraj do sądu pozwac... niech sie buja i udławi tą swoja bielawą.

Sami sie okrzyknęłi organizatorami mistrzostw polski we freestyle'u chociaż tak naprawde gówno o tym wiedzą i nie mają do tego żadnych praw(na tej zasadzie to każdy moze zrobicimpreze, zaprosić paru kozaków i okrzyknac zwyciężce mistrzem kraju :lol: )

 

W tym roku marne szanse że zobaczycie tam kogokolwiek kto liczy sie w kraju w te klocki więc bęzie to tylko i wyłacznie pokaz dawany przez kogoś kogo zaprosza i komu zapłacą żeby tam wystapił.

Za to mozecie być pewnie że odbędą sie inne naprawde konkretne imprezy na których będa niemal wszystkie ekipy i indywidualni stunterzy którzy coś w tymkraju znaczą plus zaprzyjaźnione ekipy z za granicy i napewno nowe talenty... 8) Wreszcie sie ruszyło!

Pierwsza już w drugiej połowie kwietnia w stolicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza już w drugiej połowie kwietnia w stolicy...

Spidi to będzie przy okazji "rozpoczęcia sezonu" na Bemowie czy oddzielna impreza :?:

 

narazie nie chce za dużó wam pisac o szczegółach bo nie jestm organizatorem a niebawem napewno pojwia sie oficjalne info ale tak, chodzi o bemowo(to będzie jedna z atrakcji imprezy) ale już nie organizowane przez Kubiaka tylko przez zupełnie innych ludzi...

A to co wcześniej pisąłem nie dotyczyło Kubiaka bo nie on ją organizuje ale inny wykręcony jegomość o tych samych inicjałach(wszyscy wiedzą o kogo chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...