Skocz do zawartości

Jak dbacie zimą o kondycje?


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro tak dbamy albo próbujemy zadbać o kondycje oraz sylwetkę, to pozwolę sobie zamieścić linka do ćwiczeń siłowych. Są tam bardo fajnie pokazane i opisane wszystkie ćwiczenia.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

morze się to komuś przyda a morze nie, w każdym bądź razie nie zaszkodzi .

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na rowerku jezdzic nie lubie i nie moge bo kolano mnie boli za to w weekendy cwicze miesien piwny ;) psychicznie to MOtocros ogladam :banghead: a z wydolnosciowych to treningi z dziewczynami sa dla mnie najlepsze :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie tak : np jak mam isc do jakiegos kumpla to biegne :] czesto mi sie tak zdaza. Jezdze rowerem , pamietam ostatnio -1 a ja bike pod dupsko i do kumpla 4 km smigalem , wycisnelem z siebie wszystko co mialem , tak dalem sobie popalic ze jak kumpel mi drzwi otworzyl to prawie pluca wyplulem a z powrotem to samo . 3x WF w szkole . I zawsze przed snem 120 przysiadow i 60 papek . W kilku seriach :mrgreen: ma sie rozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trenuje wytrzymałościowo pompki i drążek. Trenuje codziennie. Najcześciej późno w nocy przed snem. Robie 120 pompek w 2 seriach po 60 z przerwą 2 min oraz 8 pełnych podciągnęć na drążku (ktoś powie mało ale po pompkach to jest ciężka wojna z samym sobą :) ). Teraz zaczynał robić pompki na jednej ręce ale cięzko to idzie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa treningi 5 razy w tygodniu.Dwa treningi hala,trzy siłownia.Teraz trener dokłada dodatkowe kilogramy na moją prosbe bo przesiadam sie na 125cc cross albo 250 hard enduro to bede musiał miec sie czym trzymac tego wszystkiego;).Ogólnie to mam niezly za***ierdol.Kamikaze w póznych godzinach twoj orgaznizm juz spi i nie ma siły.Rano zrób to samo co robisz w nocy to przyjdzie o wiele latwiej i zrobisz 140 pompek i 10 podciągniec.21-22 godz. najlepszy czas na sen. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ćwiczę przed samym snem. Jakoś wtedy mi sie najbardziej chce bo mam dużo czasu i się nigdzie nie spieszę itd. A zmęczenia nie czuję jakiegoś większego niźli miałbym ćwiczyć nad ranem. Może to nie jest odpowiednia pora, ale w dzień to mi się nie chce więc dobre i to. Ja staram się ćwiczyć 5 razy w tygodniu. Najpierw rozgrzewka i rozruszanie stawów, potem lekkie ćwiczenia rozciągające a następnie pompki (na razie 80 w 3 seriach, ale ilość szybko rośnie), potem brzuszki i na koniec troche przysiadów. Ćwiczę tak od jakiś 3 tygodni z przerwami, planuje wprowadzić jeszcze podciąganie na drążku i hantle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...