Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie spieszylem sie do Górska a mysla ze 3 dziewczyny beda czekaly a tu tylko Madzia - wierny kompan ! Eliza dlaczego naz zdradzasz z jakimis chopami przy mac-u ?

W czwartek przyjedzcie do Fordonu - bedziemy sie uczyli piosenki na sobote, a swoja droga to dlaczego nie jechac z Bydgoszczy do Torunia przez Inowroclaw w sobote - jak beda chetni to jestem za.

 

hmm Michal wszystko byloby ok z mojej strony tylko ze ja pocztek :icon_biggrin: mialbym w Toruniu :buttrock: czyli bez sensu !!!

halo ludziska meldowac sie kto co jak i czy wogole chce !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruleś nie myl dni !

W sobote obowiazkowo do Fordonu 10 rano i pozniej jak bedziemy w dobrym humorze to pojedziemy do Ina na zakonczenie sezonu.

Co do niedzieli to musimy sledzic temat w temacie Włocławek bo jak im nie wypali to nie mozemy planowac.

 

 

a no faktycznie lekko sie pogmatfało

 

a co jest w sobote o 10 w fordonie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Michal wszystko byloby ok z mojej strony tylko ze ja pocztek :icon_biggrin: mialbym w Toruniu :buttrock: czyli bez sensu !!!

halo ludziska meldowac sie kto co jak i czy wogole chce !!!!!!!!

gdzie i na którą do fordonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

o taaaakkk cbr'ka leciala tak szybko, ze prawie mi leb urwalo jak probowalem nadarzyc wzrokiem :icon_mrgreen:) i tylko pozniej bylo slychac jak obroty rosna na prostej..poza tym to ta predkosc robi kolor - wiadomo czerwone jezdza szybciej ;)

 

pzdrwm,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Michal wszystko byloby ok z mojej strony tylko ze ja pocztek :crossy: mialbym w Toruniu :) czyli bez sensu !!!

Jak to nie jedziesz z nami do Fordonu na rano ?

A z reszta jesli mowimy o wyjezdzie do Kruszwicy to jest on w niedziele a w sobote do Bydgoszczy i ew. do ina na zakonczenie sezonu.

W niedziele 14 Włocławek spotyka sie o 11 przed HM wiec gdyby jechali przez Inowroclaw to w niedziele z Torunia mozna wyjechac ok 11 - 11:30 i spotkac sie w Inie ok 12.

A tak apropo - motobydzia wybiera sie w ten sam dzien so Chelmna wiec propozycji jest wiele.

Wyjazdy niedzielne oczywiscie sa tylko w przypadku jesli impreza u Elizy zakonczy sie przedwczesnie.

 

 

http://motocyklowe.org.pl/ekg.mp3

 

Dla wszystkich ktorzy nie przyjada w czwartek na nauke spiewania link do piosenki - bedziemy spiewali Elizie w miejsce 100-lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jedziesz z nami do Fordonu na rano ?

 

 

sorki ale musisz mi to jakos jasniej rozrysowac co bedzie w fordonie w sobote ( 13 ) bo nie kumam.

ja mam nadzieje ze imprezka sie wam uda ale ze rowniez bedziecie mieli sily na jazde na moto w niedziele !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Eli nic sie nie dzieje...pewnie to jakas glupota w komputerze albo zabezpieczenia sieci...

a co do kolorow to sama widzisz jak Kubica nie jezdzi na czerwono to nie ma wiekszych efektow...:crossy:

musi przemalowac..

a Ty myslisz, ze Biedrona to przez przypadek jest czerwona ?!? :))

 

pzdrwm,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja jutro jezdze po toruniu od 11 rano,bo ma byc ładna pogoda i szkoda dnia,jeździć bede do 14 wiec zapraszam :buttrock: , w piatek jestem otwarta na wszystkie propozycje jeżdżenia od rana do wieczora :buttrock: jeśli oczywiscie nie złapią złe warunki atmosferyczne... w sobote jade napewno do bydzi i wieczorem jak bede wracać zachacze o Baraniego :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megez z plecakiem z Włocławka

 

a co do niedzieli to Włocławek na 99%(1% to pogoda) rusza po 11 na Inowrocław

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...