Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moniq,

Dobra - dzieki moze dam rade dojechac...dzis rano powietrze bylo hmmm, rzeskie ?!? 4 st. c

trzeba bedzie zalozyc "cieple gacie" :)

 

pzdrwm,

Alex

Wieczorem to juz rzeczywiście zimno,ale w dzień super pogoda,chętnie wybrałabym sie na jakąś przejażdżke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczory nie są złe, przymrozków nie ma, polatać po mieście można. Jeżeli masz ochotę, koleżanko, się przejechać - zapraszam w każde bardziej pogodne późne popołudnie lub wieczór :bigrazz:

 

 

pozdrawiam

 

p.s. i każdego z T. , kto ma czas (wszystko do uzgodnienia)

p.s2 lookas - liczę na Ciebie :)

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczory nie są złe, przymrozków nie ma, polatać po mieście można. Jeżeli masz ochotę, koleżanko, się przejechać - zapraszam w każde bardziej pogodne późne popołudnie lub wieczór :icon_rolleyes:

pozdrawiam

 

p.s. i każdego z T. , kto ma czas (wszystko do uzgodnienia)

p.s2 lookas - liczę na Ciebie :)

ja w tygodniu mam troche zawalony czas bo pracuje do 22 lub do 24:00 jak nie pozniej....ale od piątku mam wolne wieczory,wiec sie zgadamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę do chełmna, druga grupa dziduje na żwirowni w zielonce na quadach, a w poniedziałek może jakiś lansik nocny od 20:30 po bydzi, spotkanie na BP przy fordońskiej... :)

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, nocny lansk w poniedziałek 8 października 20:30 , chełmno i zielonka w niedzielę, 14 października. Obstawka ślubna 13 X, godzina 15:00 USC w Bydgoszczy i w tym samym czasie impreza MOTOELIZY ! ważna! oraz zakończenie 13 X w inowrocławiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jutro zapodaje do bydzi na nocny lansik(zapierdalnie) po 20 gdzies na fordonie sie spotykamy........

jak co to gg

No a ja jutro w pracy cały dzień :P aaa do którejmniej wiecej bedziecie w bydzi?? bo może po pracy do was dojade :)

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Chełmno! z chęcią z wami pojade jeśli oczywiście moge wtopić się w towarzystwo :) ;dużo propozycji teraz wyszło to moze ustalimy jakiś plan wekendowy,zeby wszystkie imprezy zaliczyc,bo czas nagli...niedlugo październik itd :P

Ty sie nie pytaj, tylko sie "wtapiaj" :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...