Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatni niedziele bylismy na wycieczce, m.in. w Golubiu D. Ostrowite, Czernikowo, Nieszawa, a to juz blizkie okolice Wloclawka.

Witam!kurde tego nie wiedziałem a bym pojechał z chęcią :icon_twisted:!to już nie tak daelko!czytałem coś wcześniej o Kruszwicy i Strzelnie itp. ale o tym nic nie wiedziałem :rolleyes:

będę czytał i piszcie gdzie jedziecie zawsze to gdzieś się postaram dołaczyć

narazie czekam na olej(bo zamówiłem) i wymiana i wtedy moge już z czystym sumieniem śmigać w ramach moich możliwości finansowych(czytaj odległościowych) z wami!

Pzdr.

A na Kikół raczej się pisze ale tak jak mowie dopiero po wymianie oleju czyli gdzieś w weekend!

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze spotkania z motocyklistami z Bydgoszczy którzy wybrali sie na Bulwar do Torunia.Było miło i sympatycznie tylko że krótko bo późno sie spotkaliśmy.No i jestem po wstępnych rozmowach z Jarkiem w sprawie kupna jego Suzi GSX600F. Mam nadzieje że wypali.Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna nic nie wiedziałem .Też bym przyjechał.Tomek melduj kto był!

Darek ja też się dowiedziałem w ostatniej chwili od Jarka. Był Janusz,Jarek,Ewa,Zosia ze Zbyszkiem i Maniek.Posiedzieliśmy troche na Bulwarze przy kawce a potem rozjechaliśmy sie każdy w swoja stronę.W sobotę Janusz z Mańkiem i Ewą jadą na bazar do Łodzi ale autem.Ja może będę jutro w Bydgoszczy bo chcę dokładnie obejrzeć Suzi Jarka bo bardzo możliwe że ją kupię.Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wruciłem z Łodzi.Szukałem zadupka do bandita,znalazłem ,ale powiem szczerze że ceny mieli wyrąbane.do tego interesu doliczywszy paliwo powiem że sie nie opłacało .Na Allegro bym kupił taniej.Akcesoria też drogie.Aczkolwiek warto było jechac różności w pip i moje serducho zabiło goręcej na widok Yamahy Bulldog-piękny naked , i chyba muj kolejny motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wruciłem z Łodzi.Szukałem zadupka do bandita,znalazłem ,ale powiem szczerze że ceny mieli wyrąbane.do tego interesu doliczywszy paliwo powiem że sie nie opłacało .Na Allegro bym kupił taniej.Akcesoria też drogie.Aczkolwiek warto było jechac różności w pip i moje serducho zabiło goręcej na widok Yamahy Bulldog-piękny naked , i chyba muj kolejny motocykl.

Bulldog fajny sprzęt.Nie jest szybki ale pojemność duża.Hamulce od R1 i silnik od Drag Stara 1100.Moc niewielka ale za to jak wygląda i ten dźwięk.

Byłem w Bydgoszczy u Jarka obejrzeć na spokojnie Suzę i nawet się kawałek przejechałem.Jak załatwię kasę to ją łykam.

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki właśnie wróciłem z Bydzi na nowym sprzęcie.Kupiłem Suzę GSX600F od Jarka który z bólem serca oddawał mi dokumenty i kluczyki.Fajny sprzęt.Jutro postaram się być u Janusza o 19-tej oczywiście na nowym sprzęcie.Pozdrawiam. :)

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki.Jak na razie moto spisuje sie doskonale.W deszczu i w słońcu, w dzień i w nocy.Świetnie się prowadzi.A silniczek marzenie no i ten wydech od R6 bajka.Jutro jadę na paradę do Bydgoszczy na lotnisko.Jest impreza Truck&Bus Show czyli bedzie mnóstwo zajefajnych ciężarówek i wspólna parada przez miasto (ciężarówki i moto).Zbiórka o 9 na lotnisku a wjazd od ulicy Biedaszkowo. :icon_rolleyes:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...