Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wymiekajcie, to tylko deszcz :icon_razz: a impreza warta jest grzechu :icon_razz: Ja z moiimi znajomymi jedziemy niezaleznie od pogody, do zobaczenia na Ugorach, a poziej Auchan :biggrin: PS Wisniowa ETZ 251 :)

Witam!

i takie podejście mi się podoba!

trzeba być twardym :clap: !

jak pasja to pasja-trzeba się nieraz poświecić :)

przyjedźmy wszyscy i pokażmy tym z katamaranów że nawet deszcz nie jest nam groźny ;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

i takie podejście mi się podoba!

trzeba być twardym :icon_razz: !

jak pasja to pasja-trzeba się nieraz poświecić :icon_razz:

przyjedźmy wszyscy i pokażmy tym z katamaranów że nawet deszcz nie jest nam groźny :biggrin:

Pzdr.

Popieram.Przejaśnia się i przestało padać.Może jednak coś z tego będzie.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem ciała i nie pojechałem na moto.Ale to była wspólna decyzja moja i kumpli.Zaraz wsiadamy w auto i lecimy do Bydzi.Mam nadzieje że zła aura nie pokrzyżuje organizatorom planów.

hehe a ja szukałem kolegi z forumową kamizelką :icon_razz: ja byłem ( właśnie skończyłem czyścić Hondzie-zajęło mi to 3 h :icon_razz: ale i tak warto było !

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

) super impra, ale troszke nawalila organizacja :/ szczegolnioe podczas parady przez miasto :/ policja dala ciala :icon_mrgreen:

a właśnie...z tą paradą jakieś szopki były - skrzyzowania bez zabezpieczenia pollcji na czerwonym światłach się jechało :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie tu wlepic opis 1 maja, moze lepiej byloby go przeniesc do osobnego dzialu:

 

W dniu 1 maja 2006 roku odbylo sie rozpoczecie sezonu motocyklowego w Bydgoszczy. Jak co roku do Bydg zmierzaly cale tlumy motocyklistow. Tym razem nie nie udalo nam sie zamowic pieknej i slonecznej pogody, dlatego tez wiekszosc drogi dane nam bylo spedzic w deszczu.

 

Plan mojej ekipy byl nastepujacy:

Zbiorka w Łabiszynie o 9, wyruszylismy w jakis 6 moto, Remik na Suzuki Savage, Waldek na Hondzie Shadow, Jacek na Marauderze, Tomek, moja ETZ 251 oraz Daelim Daystar Piotrasa. W Bydg bylismy na parkingu MAKRO +- o 930 (spoznilismy sie chwile), gdzie czekala na nas grupka motonitow i dalej szturm na 10 na msze na Ugory. Predkosc przelotowa miedzy Łabiszynem a Bydg to okolo 90km/h w pelnym deszczu (nie bylo latwo). Na parkingu pod makro bylo 2 klubowiczow MZ CLUBU: KEMPIN oraz HARRY- oboje na ETZ 251. Niestety, ulewa dala sie we znaki mojej mz i zalalo mi instalacje elektryczna i gaznik. Moto zostalo sciagniete w ciagu 10 min z ronda kujawskiego i zapakowane do dostawczego IVECO Darasa, rownierz posiadacza ETZ ( jezdzi teraz na CBR 600 F2). WIELKIE DZIEKI DLA KEMPINA, KTORY WSPOMAGAL MNIE I MOJA ETZ 251 KLUCZEM DO SWIEC ORAZ DUCHOWO, A POZNIEJ PODRZUCIL MNIE NA MSZE NA UGORY, POZNIEJ DALEJ Z PARADA POD AUCHAN, DLA BARTKA (GPZ) I PIORRASA,KTORZY CZEKALI ZE MNA W CHWILI AWARII, ORAZ DARASA I JEGO OJCA ZA SCIAGNIECIE MOTO Z TRASY WIELKIE DZIEKI!!!!!!

RESPECT DLA KASI I ROMKI, ZA ODWAGE WYJAZDU W TAKIM DESZCZU (PLECACZKI).

 

Msza jak zawsze ma swoj klimat, pelno moto i ksiadz Janusz Konysz, rownierz biker. Na mszy wypatrzylem ETZ 251 Jokera (Jak 44) z ktorym zamienilem 2 slowa ( pozniej na pokazach sie pogadalo wiecej niz kilka slow). Razem z Kempinem i Darasem i cala reszta motocyklistow udalismy sie z parada pod Auchan, gdzie odbywaly sie pokazy ekstremalnej, konkurs strzelania z tlumika, konkurs wolnej jazdy slalom równoległy konkurs na tzw. 'szybki start'. Szczegolowy plan imprezy mozna zdobyc na www.motobydzia.com

Po calej impr udalem sie do Darasa, gdzie przedmuchalo sie gaznik 251. Jezdzila, ale po wodzie niestety gdzies łapała wode i dotarla do domu w samochodzie :/. Szkoda, bo przez 3500 km mnie nie zawiodla, a jakos nie trafilem nia na deszcz :/ coz, trzeba dazyc do idealu i troszczyc sie dalej o sprzet.

 

Teraz maly minus dla organizatorow!! Jak w zeszlym roku motocyklisci organizowali przejazd, to parada przez miasto byla zwarta i bezpieczna. W tym roku POLICJA, ktora miala nas prowadzic i zapewnic bezpieczny przejazd, dala jednym slowem D...!! Na trasie przejazdu pojawialy sie samochody, a kierowcy byli na tyle oszlolomieni widokiem tylu moto, ze zajezdzali droge i powodowali szereg zagrozen!!! Ale to nie bylo najgorsze- otoz szanowna POLICJA nie obstawila dokladnie wszystkich krzyzowek, w wyniku czego samochody doslownie najezdzaly na motocykle!! Bylo to bardzo nieodpowiedzialne zaniedbanie organizacyjne ze strony POLICJI!! Z reszta tu moga sie wypowiedziec inni motocyklisci, ktorzy brali udzial w paradzie.

 

Podsumowujac:

Swietna imprezka, niepowtarzalny klimat, jakies 10 litrow wody przepuszczonej przez buty, ci co nie mieli spodni wodoodp mieli 10 litrow wody w spodniach zaliczenie nowych znajomosci, spotkanie klubowiczow MZ CLUBU (KEMPIN,HARRY,JOKER(JAK 44)), ciekawe pokazy, super zabawa i klimat. No i teraz suszenie butow...

 

To by bylo mniej wiecej tyle, szkoda ze 251 wywinela mi taki numer, heh, ale i tak uwazam ja za dobry i niezawodny sprzet. Pozdro for all!!

 

nie wieszajcie mnie tak od razu :icon_mrgreen:

 

troszke okrojona wersja bedzie na www.motobydzia.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ja dopiero dziś wróciłem z otwarcia w Bydgoszczy- bo wieczorem jeszcze było :cool:

zmokłem jak nie wiem ale WARTO było :icon_mrgreen: !

super imprezka, dużo fajnych motorków

fajne pokazy jazdy ekstremalnej!ten koleś z Lublina the best, no i tak "wykładka" innego :bigrazz: !

ogólnie super ale fakt faktem policja dała ciała-zero wyznaczonej trasy, w jednym miejscu stali w innym nie i nie wiadomo było jak jechać-czy mamy eskorte czy jesteśmy zdani na siebie!no ale co można sie spodziewać po policji!

i jeszcze jeden minus-za szybko jechaly moto w paradzie-to nei o to chodzi żeby zapier.. tylko żeby jak najwieksza liczba jechała koło siebie a tak to był sznur pojedyńczych motorków!

Pzdr. i do zobaczenia na kolejnych zlotach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukłony dla Was chłopaki za wyczyn jakim okazała się obecność na Motoparty w Bydzi.Jak pojechałem autem na parking Auchan to żałowałem że nie przyjechałem na moto mimo tego deszczu.Spotkałem jednak wielu znajomych m.in. poznałem kolegę Ignera i jego kobietkę z czego bardzo sie cieszę i serdecznie pozdrawiam.Jeśli chodzi o organizację to uważam że kiedyś było lepiej.Rozumiem że pogoda nie dopisała ale z tego co przeczytałem wyżej odnośnie parady to mi się w głowie nie mieści że trasa była tak słabo zabezpieczona.A jeszcze kilka dni temu chwaliłem się ludziom z Wawy że w Bydzi paradę zabezpiecza policja i trasa jest zamknieta dla katamaranów.No cóż myliłem się.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żałuj Tomek żałuj że nie mogłeś lepiej poczuć tego klimatu jadąc tam na moto :bigrazz:

ale mam nadzieje że nadrobimy to na innych zlotach i lepiej się poznamy :cool: -kolejny w okolicach ciekawie zapowiadający się jest w Inowroclawiu ale dopiero 29.06-02.07!

Jeszcze mi się coś przypomniało: byłem bardzo mile zaskoczony organizacja i ilością uczestników która wyruszyła na otwarcie z Torunia!SZACUNEK DLA WAS ZA TO :icon_mrgreen: ! chciałbym żeby u mnie w mieście też tak było....!

Pzdr.

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...