Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki RomanS ,byłem na stronce Drabexu i wykonują tam usługi, między innymi gięcie.W poniedziałek jade obadac,moze wkońcu Bandziorka w gmole doposaże

 

 

Darek daj znac jak tam zwiad ci poszedl apropos tej gientarki oki!!

 

dzieki i pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem niedawno z otwarcia Klubu motocyklowego HUSARIA z Piły.

Super imprezka.Chłopaki z Piły ugościli nas na maxa.Było naprawde miło i sympatycznie chociaż nasza grupa połączonych sił Torunia i Bydgoszczy przegrała konkurs przeciągania liny :biggrin: .

Daras dzięki za wspólna jazde.Wypij za mnie browarka bo moja lodówka pusta a do sklepu nie mam siły już iść :icon_question:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial glany i rekawice to bysmy wygrali ale co tam - najwazniejsze ze dalismy rade Gryzli !

Proponuje zawiesic w tym tygodni spamowanie i skupic sie na Lednicy bo trzeba zebrac ekipe.

Co do lancucha ja nie mam stojaka ani centralki i zawsze prawie sam smaruje. Albo przesuwam po kilka dm do przodu i smaruje - na 4 raty albo przechylam motocykl na stopce bocznej i krece kolem - to dosc trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek lub wtorek tam zawitam.Dam znac jak się uda cos powyginac

 

 

Witam

 

I jak tam Darku byles??zalatwiles?? dogadales sie?? ile jak dlugo i co jakie szczegoly !!??

 

 

a co do lednicy to mam pytanie o jaka lednice wam chodzi?? o ta pod krakowem czy moze o jakas blizsza?? bo jakos nei moge zaczaic :)

 

Pozdro

Rules

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

I jak tam Darku byles??zalatwiles?? dogadales sie?? ile jak dlugo i co jakie szczegoly !!??

a co do lednicy to mam pytanie o jaka lednice wam chodzi?? o ta pod krakowem czy moze o jakas blizsza?? bo jakos nei moge zaczaic :)

 

Pozdro

Rules

Sory,ale ten tydzień miałem całw zalatany.2 pracowników w firmie się zwolniło więc musiałem zakasac rękawki, roboty było wpip.

A Lednica to wiadomo koło Gniezna .Dzisiaj wieczorem napisze skąd i o ktorej wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...