Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D

Darek .- to niezle ta Warszawka musiala Was przetrzepac po kieszeniach skoro stać Was bylo tylko na,- po jedno 0.33 . Ach ta warszawa - podobno tam są same burdele ,- dlatego - ha ha . :wink: :biggrin: ,-

 

:cool: No , oczywiscie to byl tylko żart ,- mam nadzieje ,ze sobie nie wzieliscie tego za srio ? :biggrin: :wink: :clap:

 

:biggrin:

:flesje:

No to motobazar macie za soba . :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać bo browarek wypiliśmy przy stoliku a nie na stojaka i bez tłoku i w dodatku mieliśmy widok na hostessy zajadające schabowego więc myślę że było oki.A poza tym nie wyrzucili nas z browarem z lokalu na mróz tak jak na stacji STATOIL ;-)

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim ktorzy dotarli na targi do Warszawy a Andrzejowi weekendu z nartami pomimo ze nie znalazl chetnych.

Ja motocykl musze sobie odpuscic bo wybralem studia - podczas zlotu w Toruniu takze mam zjazd wiec zycze Wam uanej zabawy, a przewidujac przyszlosc to w terminie wypadu na Mazury na pewno tez zjazd wypadnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja motocykl musze sobie odpuscic bo wybralem studia - podczas zlotu w Toruniu takze mam zjazd wiec zycze Wam uanej zabawy, a przewidujac przyszlosc to w terminie wypadu na Mazury na pewno tez zjazd wypadnie.

Pozdrawiam

 

Nieprzesadzaj! Dasz rade studia nie zając nie uciekną :icon_biggrin:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Gratuluje wszystkim ktorzy dotarli na targi do Warszawy a Andrzejowi weekendu z nartami pomimo ze nie znalazl chetnych.

Ja motocykl musze sobie odpuscic bo wybralem studia - podczas zlotu w Toruniu takze mam zjazd wiec zycze Wam uanej zabawy, a przewidujac przyszlosc to w terminie wypadu na Mazury na pewno tez zjazd wypadnie.Pozdrawiam

 

Ja mam tak samo- zjazd w Toruniu-studia, Rozpoczecie sezonu w Wawie-studia :smile:

Odpuszczam sobie.....studia :) - coś wykombinuje- w Toruniu i Wawie bede ;)

 

Nieprzesadzaj! Dasz rade studia nie zając nie uciekną :)

Pozdr.

 

Łatwo Tobie mówić- jak już masz po :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo Tobie mówić- jak już masz po :)

 

Tak , z tym się zgadzam . Ja jak studiowałem ,to też jeżdziłem na motorze , ale w przerwach pomiedzy zjazdami , a ponieważ zjazdy miałem co drugi tydzień ,wiec na motorze jeżdziłem co drugi tydzień . No i w roku wypadło dwa razy mniej kilometrów niż zwykle . :P

Ale jeżdziłem również . :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim ktorzy dotarli na targi do Warszawy a Andrzejowi weekendu z nartami pomimo ze nie znalazl chetnych.

Ja motocykl musze sobie odpuscic bo wybralem studia - podczas zlotu w Toruniu takze mam zjazd wiec zycze Wam uanej zabawy, a przewidujac przyszlosc to w terminie wypadu na Mazury na pewno tez zjazd wypadnie.

Pozdrawiam

Michał musisz zmienic kierunek studiów.Nie ma takich na które jeździ się raz na miesiąc na godzinkę? :biggrin:

Pamiętaj że ja nie maczałem palców w organizowaniu tych wszystkich zlotów i wyjazdów więc nie miej do mnie pretensji tak jak zwykle ;)

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda - motocykla nie odpuszcze, bo nawet w klasie ludzie juz pytaja czy przyjechalem motocyklem. Chodzi tylko o te zbiorowe imprezy, na ktore sie umawiacie jak na zlosc... w tych samych terminach. Im wiecej imprez weekendowych tym wieksza szansa ze cos sie dopasuje, wiec jak tylko sie ociepli i przestanie padac apeluje o mniej czasu przed kompem a wiecej na 2 oo

 

Łatwo Tobie mówić- jak już masz po ;)

 

W dzisiejszych czasach nie ma opcji po - mozesz byc albo przed albo w trakcie albo pomiedzy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: Witam wszystkich kolegów . W związku ze zmianą motocykla zmieniłem nick, bo poprzedni sie zdezuktalizował . Teraz znajdziecie moje wypociny pod nickiem Andi. ;)

 

pozdrawiam - :crossy: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick niepotrzebnie zmieniłeś, bo jak ktoś cię znał to teraz musi sie od początku przyzwyczajać. Na forum jest kilku co im sie nicki nie zgadzają :icon_mrgreen:

 

ew. zachowaj avatar...

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...