Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem, że jest ktoś z Grzywny. Może Ty wiesz ?:)

 

Ten z Grzywny wie tylko jak sprawnie omijać wysepki na drodze i nie tylko na drodze :D

 

Ja niestety też nie pomogę.

 

Szczerze mówiąc byłem pewien Żółty że się zaoferujesz, z tego co pamiętam jesteś oblatany w instalacji elektrycznej fazeroskutera... światełka te bajery;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Nie wiecie gdzie w okolicy jest jakiś dobry elektryk bo mam problemy z ładowaniem aku. Widziałem, że jest ktoś z Grzywny. Może Ty wiesz ?:)

 

 

Hmm... mogę dać namiary na Zbycha z Wilmatu,jak sie z nim dogadasz to on przyjedzie na miejsce.

 

 

Ps.Grześ nasz Paweł zrobił sie ostatnio strasznie skromnyD.gif a jestem przekonana,że poradzi sobie ze światełkami ewentualnie wykona telefon do przyjacielaicon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_razz.gif

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Grzywny to może ew podłączyć dynamo przy rowerze typu damka ( z koszem z przodu ). Ja się prądu boję bardzo i nie zabiorę głosu na ten temat. Wiem że w niedzielę ma być piękna pogoda i ixil może tego nie wytrzymać. :icon_biggrin: Aaa i jeansy już gotowe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak cos sie Wam udalo z ta niedzielna wyprawa ?

Ja mam propozycje aby kiedys wybrac sie do CG ale.... ta autostrada co wlasnie buduja - bardzo jestem ciekawy jak ida prace, kto jest chetny ? Najlepiej w niedzielne popoludnie ze wzgledu na male natezenie prac, no i predkosc max 40 taka jak obowiazuje na placu budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta autostrada co wlasnie buduja - bardzo jestem ciekawy jak ida prace, kto jest chetny ? Najlepiej w niedzielne popoludnie ze wzgledu na male natezenie prac, no i predkosc max 40 taka jak obowiazuje na placu budowy.

 

Michale rozwiń tą myśl... :icon_rolleyes:

 

Ps. Już widzę jak Motylanoga swoją wyniuńkanym Bejbikawkiem jedzie po błocie budowanej autobany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz:

 

 

jak o drugiej w nocy pisał Kempin tzn ze ostromeckiej nie pił pewno :P

 

ja dziś pierwszy raz Fał Tłinem runde zrobiłem po CCH i zrobiłem przegląd techniczny ; teraz tylko czekac aż paliwo bedzie po 1,75/litr i mozna smigać :ph34r:

 

 

 

ps to pisałem Ja: Jarząbek :icon_biggrin:

Edytowane przez sylvinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...