Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to się pochwal co kupiłaś :icon_razz:

 

Jakbyś był bardziej uważny to już byś dawno wrócił z Kalisza i pomógł Motylejnodze w oględzinach :icon_razz:

Ale TY tylko chlejesz i chlejesz Rakietfjuel :bigrazz:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...9entry1740129

 

* a słówko Demohoj mi się z jednym kojarzy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia to zielone pasuje do ciebie nawet kawasaki postarało się o specjalną nazwę tego modelu zapożyczoną z twojego słownika łaciny ale niestety japońce nie używają polskich znaków dlatego zamiast "ó" jest "o" demoh*j :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!! nie dajcie sie nabrać na te spotkania pod nazwą "obiadki czwartkowe" , kiedyś przechodziłem obok , to jakieś spotkania zboczeńców bo nie wiem jak to inaczej nazwać , szkoda gaadać, słów brakuje , podobno już mają zakaz wstępu do metropolis , bo kto by chciał gościć taki margines.... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demohoj to mniej więcej pojazd demonstracyjny

Dziękuje Marku wiedziałam,że mogę na Ciebie liczyć. :notworthy:

 

Pozostali jak zwykle nie wnieśli nic do rozmowy,Paweł ja naprawdę dam sobie radę i Wiechu może w spokoju pić.

 

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie wiem co to znaczy demohoj :(

 

 

 

ciesze się, że mogłem pomóc xD xD xD xD

 

 

 

hehehe xD xD xD xD

 

iksde :biggrin: :crossy:

 

 

 

koorwa gdzie ta wiosna, ja chce ciepełko; polatac na L2........ :icon_twisted:

 

 

xD xD xD xD

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Marku wiedziałam,że mogę na Ciebie liczyć. :notworthy:

 

Pozostali jak zwykle nie wnieśli nic do rozmowy,Paweł ja naprawdę dam sobie radę i Wiechu może w spokoju pić.

 

 

Więc Magdaleno "Ja" chciałam bardzo pomóc ale jak wiesz moja wiedza na ten temat jest zbyt skromna, nie jestem wstanie udzielić Tobie żadnej informacji, choć wiadomo że jestem wybitnie skromnie indeligiendna to niestety ten temat mnie przerósł. Ale mogła byś zapytać, a raczej zwrócić się z prośbą do wybitnego znawcy, poligloty, człowieka stojącego na straży polskich znaków interpunkcyjnych o podpowiedz, tylko sie przygotuj bo będziesz miała do wyboru odpowiedz: A,B i D

 

Nie ma lekko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla... myślę że Wiechu może się ostro w**rwić za te docinki pod jego adresem :bigrazz:

Poza tym zdobyłem tajne nagranie z siłki, gdzie Kempin robił pokaz. I mówię Ci nie ma lipy :biggrin:

 

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...