Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś pojezdziłam do południa,ale wiało strasznie i jak dla mnie zero przyjemności.

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zółty, a mój niebieski sprawuje sie niewiadomo jak, ale podejrzewam ze tak samo jak Zielony Magdy i srebrny Mariusza, lub niebieski Kempina, natomiast nie wiem jak tam czarny tego z Grzywny- coś mu stuka ostatnio i wydech sie robi niebieski przechodzący w kolor khaki i ekri jednocześnie.

 

z koloorowym pozdrowieniem

całuje bartosz :huh:

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku**a.

Nie wiem komu mam odpisać bo nie umiem cytować

Powiem tylko tyle, że chętnie bym się tym Nindżom jechnął. Ale czy ja ogarnę tom MOC ? Zresztą nie mam prawa jazdów na take pojazdy. Ino na skutery. Fazeroskutery :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny z Grzywny ma się dość dobrze, ino się lekko ixil zaczął przebarwiać. Chyba za dużo z Panem Bartoszem jeździł i dostał zadyszki. Ale niech się zrobi ciepło to go dobarwie jeszcze :icon_biggrin:

Laga - jak tam Tfuj kapiący zbiornik ? Kowale zaspawali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny z Grzywny ma się dość dobrze, ino się lekko ixil zaczął przebarwiać. Chyba za dużo z Panem Bartoszem jeździł i dostał zadyszki. Ale niech się zrobi ciepło to go dobarwie jeszcze :icon_biggrin:

Laga - jak tam Tfuj kapiący zbiornik ? Kowale zaspawali ?

 

 

mUj zbiornik jest juz w hucie katowice- przerabiają go na wiadra dla cielaczków :icon_razz: taki z cyckiem(wymieniem-imitacją krowiego wymienia)

 

przy obcenych cenach paliw w miejsce zbirnika zakładam butle gazową taka 20kg i bede mógł sobie jeździć po taniości a ludziom bede wmawiał ze to nitro N O S :mellow: :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku**a.

Nie wiem komu mam odpisać bo nie umiem cytować

Powiem tylko tyle, że chętnie bym się tym Nindżom jechnął. Ale czy ja ogarnę tom MOC ? Zresztą nie mam prawa jazdów na take pojazdy. Ino na skutery. Fazeroskutery :icon_razz:

 

 

icon_mrgreen.gif Nie ogarniesz bo tam jest więcej bigów niż "dwa" jak w Fazeroskuterach. KACIE!icon_razz.gif

 

 

 

 

 

przy obcenych cenach paliw w miejsce zbirnika zakładam butle gazową taka 20kg i bede mógł sobie jeździć po taniości a ludziom bede wmawiał ze to nitro N O S :mellow: :ph34r:

 

Zapomniałeś dodać,że butle będziesz mNiał na plecach jako nanjowszy model plecaka Alpina-Gazor.

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze juz wszyscy sa w Berlinie i czekaja na otwarcie bram ?

 

Ja czekam aż Mur w końcu runie bo czaję się na Trabanta z DDR :icon_razz:

 

 

Ps. jak już Ktoś będzie na tym bazarze w sobote niech da znać czy warto jechać w niedziele po kościele :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazar w Bydzi straszna lipa. Same kaski buty i ubrania , mało stoisk 0 części.Lepiej kase ze wstępu i dojazdu na przelew :flesje: przeznaczyc.

 

Dobrze wiedzieć, bo nad głową przefrunęła myśl, żeby tam podskoczyć zobaczyć...

 

kask mam, buty mam.. ubranie... mam...

 

ponoć w środę i czwartek ma być pow. 16 stopni... godzina przesunięta, więc później wieczór nastanie... w końcu uda się na krótki rękawek pojeździć w tym pierwszym upale tego roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...