Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie wróciłem od kolesia który stelaże spawa i jest szansa że do soboty będą gotowe.

Co się z tym wiąże szanse na wspólne śmiganie w weekend są duże.Trzymajcie kciuki.Pozdrawiam Toruń i okolice. :D

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co prawda z Torunia nie jestem (a z Łubianki - może ktoś kojarzy taką wioskę w stronę Chełmna??) ale do Toronto mam z 10 km także chetnie się przyłącze, a i u siebie mam paru kumpli z którymi śmigam (ja FZS 600, GSX 750 R, Virago 1100 - jest róznorodność ale to chyba nie przeszkadza). Na codzień jestem w Gdańsku bo tu studiuje ale w weekendy czemu nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc !!

Jesli planujecie wyjazd w ten weekend to znaczy w wielkanocny - dobrze kojarze ? W bydgoszczy w sobote o 12 jest tradycyjnie swieconka dla motocyklistow w Fordonie - gdybysmy sie tam grupka wybrali to byloby super. Stroje motocyklowe a swiecone potrawy w kaskach zamiast w koszyczkach.

Kto chetny ?

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już biały nie jest, a czarny ale dobrze kojarzysz :D

Byłem kiedyś u Fela (jesli mnie pamięć nie myli ) i u chłopaków w Warszewicach jak miałem Kawę GPZ500.

 

 

Czesc !!

Jesli planujecie wyjazd w ten weekend to znaczy w wielkanocny - dobrze kojarze ? W bydgoszczy w sobote o 12 jest tradycyjnie swieconka dla motocyklistow w Fordonie - gdybysmy sie tam grupka wybrali to byloby super. Stroje motocyklowe a swiecone potrawy w kaskach zamiast w koszyczkach.

Kto chetny ?

Jesli chodzi o sobotę Michale to dam Ci odpowiedź jak juz moto będę miał na podwórku czyli bardzo możliwe że w piątek.Zadzwonię i powiem co i jak.Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byliśmy w Bydgoszczy gdzie odbyła się Święconka dla motocyklistów.Było miło.Niech żałuje ten kto nie był.Szczególne podziękowania kieruje w stonę Michała.Wielkie dzięki.Pozdrawiam. :)

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no witam krzyzakow widze ze pare osob sie tu zebralo hmmm no to i dobrze moj czas powrotu do polski dzieki bogu sie zbliza a nei oddala :icon_mrgreen: wtedy tylko prawko i widze ze bede mialo kogo poprosic na poczatku czerwca zeby oblukal ze mna jakas maszynke :icon_mrgreen: do kupienia a wtedy to przybedzie kolejny do tej widze aktywnej paczki :icon_mrgreen: o pile mnie orzyjmiecie :biggrin:

ok trzymajcie sie zycze czarnych asfaltow sloneczka i do zobaczenie juz juz niedlugo :rolleyes:

pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...