Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tu sie nawet już czas zatrzymał chyba zima idzie :bigrazz:

hehe idzie idzie! :biggrin:

teraz tylko chlanie i ....... :biggrin: :icon_razz: bez głupich skojarzeniem myślałam o jedzeniu :icon_mrgreen:

 

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ortografia to nie zawory w motocyklu czy lakier na plastikach zeby musiala byc idealnie poprawna,

 

Nie musi być idealna, ale poprawna - jak najbardziej :bigrazz:.

 

 

napiszcie kiedy jest mozliwosc spotkac sie z torunskimi motocyklistkami ?

 

Nie ma takiej możliwości :). Za mało się starasz :D.

 

 

Kochana mam trzy dni wolnego więc może się wreszcie zobaczymy??

Jak nie wtedy, to może teraz? Jutro? Na chwilę w pracy pozawracać Ci tyłek? Albo kiedykolwiek zresztą :D.

 

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak nie wtedy, to może teraz? Jutro? Na chwilę w pracy pozawracać Ci tyłek? Albo kiedykolwiek zresztą :D.

Kochana ależ bardzo proszę,dziś,jutro od 14 do 21,ciasteczko,lodzika :biggrin: co Pani sobie życzy. :icon_mrgreen:

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana ależ bardzo proszę,dziś,jutro od 14 do 21,ciasteczko,lodzika :biggrin: co Pani sobie życzy. :icon_mrgreen:

 

To bezczelnie będę (uprzedzę, spokojnie), ale bezczelnie chyba nie skorzystam z dobrodziejstw, choć oczy pewnie będą chciały (i dupa też :D ).

 

 

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki czekam. :icon_biggrin:

 

Hmmm martwi mnie tak długa nieobecność na forum Bartuleczka :biggrin: czy coś się stało? :biggrin:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze źródeł zbliżonych do NASA wiem że jest bardzo zajęty i próbuje dojść do siebie po Borkach :biggrin:

 

 

 

hooja prawda- czyściłem blok silnika, bo byłem u fachowca (od wąchania agrestu chyba)....i nalewał mi olej hujoza do mojej pszółki getei i rozlał niedojda chyba z 3/4 litry na blok i wszystko ubabrane na maxa :icon_evil:

 

 

 

ajjjjjj chyba dziś nie zasne :icon_rolleyes:

 

 

 

 

ps a ja byłem w Borkach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle..to wie ktoś coś może na temat tego CO SIĘ BUDUJE obok trasy nr 80 (na Bydgoszcz) w miejscowości Górsk, na zakręcie, koło stacji benzynowej? Co tamtędy przejeżdżam, to zawsze jakieś motorki stoją i kolesie coś tam dłubią, nawet krzyż maltański już tam wisi nad drzwiami...wie ktoś co tam będzie?...klub jakiś czy coś?

 

z tego co wiem amerykanie rozstawiają tam swoje patrioty ;)

 

 

ps. Bartku a Ty swoją tieler do serwisu dolewkę oleju odstawiasz? widzę się już całkiem w dupie pomieszało..

a swoją drogą jak już odstawiasz to nie do tych od agrestu, a do tych od wąchania grochu dawaj, oni są najlepsi!

 

a co do zimy to ja myślę, że w ten weekend jeszcze polatamy ;)

Edytowane przez Grg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem amerykanie rozstawiają tam swoje patrioty ;)

ps. Bartku a Ty swoją tieler do serwisu dolewkę oleju odstawiasz? widzę się już całkiem w dupie pomieszało..

a swoją drogą jak już odstawiasz to nie do tych od agrestu, a do tych od wąchania grochu dawaj, oni są najlepsi!

 

a co do zimy to ja myślę, że w ten weekend jeszcze polatamy ;)

 

 

widzisz jak Ty czytasz, aż rence opadaju :(

 

napisałem getei- GTI(golfer), byłem na wymienie oleju u jedenego forumowicza(bo ma kanał w garażu-notabene mogłem go tam je*nąć z młotka i zostawić go w tym kanale),który mi ubabrał olejem pół silnika albo nawet z 50%. ale czego mogłem sie spodziewać jak on nawalony jak stodoła.... :icon_rolleyes: :icon_mrgreen:

 

 

a jak bedzie taki łikend jak w tej chwili pogoda to ja wole z domu nie wychodzić(albo z łózka) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...