Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Cześć

 

Zauważyłem, że to jedno z bardziej ludnych miejsc forum osobami płci wielu z Torunia (a nawet i nie), więc postanowiłem się przywitać właśnie tut...

 

Zaraz! Chwileczkę!

 

Zanim dostanę oponą między oczy za powitania w miejscu nie ku temu przeznaczonym, na swoje usprawiedliwienie dodam, że:

- Primo - znaleźć swojaków w sieci nie jest łatwo, a samemu wiatr w oczy wieje, czy coś podobnego (czyli odwołanie do LITOŚCI)

- Secundo - zajedwabiście mi się podobają fotki z wesela! I sprzęta mocarne! Miodzio! (czyli WAZELINA ale szczera!)

- eee, Tertio..? (no! następne po secundo) - obcego nie przyjąć, i to nieobcykanego w tematach, to jakoś nie po chrześcijańsku (do SUMIENIA wołam!)

- Quarto - po 15 latach bez wiatru na wyciagniecie nosa (to była długa przerwa) od miesiąca jestem ponownie 2-kołowy, co radość mi piekielną sprawia, więc i rozejrzeć się wokoło próbuję. Jeśli coś zapamiętałem z czasów, gdy "MZ-ETZ" chciałem mieć wręcz na klacie wydziergane, to na pewno to, że śmiganie najlepiej smakuje jako sport zespołowy.

I dlatego ten drobny pościk.

 

Na razie z koleżką sobie śmigamy do Bydzi, Inowrocka i z powrotem, po Toruniu często pomykamy, grzecznie witkami machami każdemu sprzętowi jaki się pojawi (jak się rozmachaliśmy na obwodnicy-poligonówce pod Toruniem, to i Policajom się pomachało, ale taki szok ich złapał, że po żwirze pobocza BM'ką hamował bidok ze 100 metrów wężykiem, dobry kwadrans się tłumaczyliśmy ktore palce do machania użyte były, więc ustaliliśmy z Emilkiem, że następnym psiakom już tylko mrugamy, i to okiem, bo się w policji nie przelewa, nawet benzyna, a przede wszystkim opon też mają pewnie mało i zatrzymywać ich tak nie wolno).

 

Się nagadałem..

 

Więc - jeszcze raz - powitanko bardzo serdeczne!

 

Liczę na spotkanie gdzieś na pasach.

Niech tylko chmury z deszczem gdzieś na Litwę odpłyną!

 

Może jeszcze będzie w tym sezonie okazja?

 

Paweł

KAWA Z1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć i gratulacje kawy :) Może do zobaczenia gdzieś tam w T.

Następnym razem lepiej jednak pisz w temacie:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...0entry1469784

 

(rozwiń sobie wszystkie tematy, pewnie nie widziałeś tego)

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............

Następnym razem lepiej jednak pisz w temacie:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...0entry1469784

.................................

:notworthy: :bigrazz:

 

Cześć

....................

....................

...................

 

witaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :notworthy: :notworthy: :notworthy: tez bywam czesto w Toronto czy nadal robicie jakies spotkanka?? A po za tym czy Torun jedzie na Borki ??? moze jakos sie ustawic i razem polecimy :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: w grupie razniej na drogach :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za powitania :notworthy: :notworthy: i do zobaczenia gdzies na drogach :icon_mrgreen:

 

No trzeba będzie, trzeba!

 

Do Bydzi też się chętnie jeździ (świetny macie tam kawałek od obwodnicy w strone lotniska)

Naprawdę super.

 

A na koniec weekendu - za Włocławek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted: takkkkk w niedzielle :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

 

a kawalek obwodnicy fakt fajny ale te cholery w pasacie tez tam lataja i filmy kreca :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

Edytowane przez yeti30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a kawalek obwodnicy fakt fajny ale te cholery w pasacie tez tam lataja i filmy kreca :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

 

Ale o Ci chodzi, przecież zawsze chciałeś być w telewizji..., pamiętaj tylko, żeby przepalili filmik na płytkę :bigrazz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...