Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hu*a tam

nigdzie nie jade i Wy też nie pojedziecie bo bedzie padał deszcz ;)

 

jak dla mnie to wole polatac sobie w okolicy(np: Bory/ Morze) mylion razy niż "tłuc" sie prostą droga do Częstochowy na jeden dzień- jak dlamnie-lypa.

 

Ja i tak z Wami niemógł bym jechać- bo nie lubie czekać na innych w trasie :notworthy:

 

 

Ps. Eliza masz nowy "motur"??? i sie nie chwalisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hu*a tam

nigdzie nie jade i Wy też nie pojedziecie bo bedzie padał deszcz ;)

 

jak dla mnie to wole polatac sobie w okolicy(np: Bory/ Morze) mylion razy niż "tłuc" sie prostą droga do Częstochowy na jeden dzień- jak dlamnie-lypa.

 

Ja i tak z Wami niemógł bym jechać- bo nie lubie czekać na innych w trasie :lalag:

Ps. Eliza masz nowy "motur"??? i sie nie chwalisz....

 

Z tym deszczem to może być prawda.

Ty byś na mnie czekał w trasie ?? No chyba jakbyś w sobotę z rana wyjechał :) Tak przed Czerniewicami byś był mój ty emerycie!! Jeździj sobie wokół stogu jak lubisz :biggrin:

Oficjalna prezentacja Elizowej SV odbyła się chyba ze 2 tygodnie temu na Nowym Rynku w Toruniu. Ale pewnie po jakimś wietrzyku nie miałeś prądu z tydzień no i mogłeś nie wiedzieć :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym deszczem to może być prawda.

Ty byś na mnie czekał w trasie ?? No chyba jakbyś w sobotę z rana wyjechał :biggrin: Tak przed Czerniewicami byś był mój ty emerycie!! Jeździj sobie wokół stogu jak lubisz :icon_mrgreen:

Oficjalna prezentacja Elizowej SV odbyła się chyba ze 2 tygodnie temu na Nowym Rynku w Toruniu. Ale pewnie po jakimś wietrzyku nie miałeś prądu z tydzień no i mogłeś nie wiedzieć ;) :icon_razz:

 

o Ty........

 

dalej lejem sie- po lejbach w niedziele za kościołem!!! :(

 

dla Twojej informacji to forum niechodziło chyba ze 3 tyg- a więc jak miałem wiedzieć. A że Ty jeździsz na rynek sie lansować to Twoja sprawa, ale rozumiem Cie ze dalej nie jeźdzsz , bo hąda nie sprawdzona, a pozatym nie dostałeś do niej kompletu kluczy(co wyklucza dalszą jazde- najdalej do najbliższego przystanku pks tudziesz pkp- żeby było jak wrócić do domu).

 

Ja jeźdze jak facet po terenie, a nie jak piczka po trasie E75(zwana "jedynką")do zjazdu na Chełmże i nazad.

 

ps dojebałem Ci jak mały kaziu :clap: :biggrin: :bigrazz: ;) hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie moja sv to nie jest szczyt moich marzeń(cbr 600 rr to coś) ale na drugi sezon jest ok. Na pewno zobaczymy się na jakimś wspólnym latanku. Na razie śmigam sobie nią tu i tam. Ostatnio miałam z chłopakami przygodę z Policją na trasie Ciechocinek Toruń- kupa śmiechu. Tak na przyszłość nie radzę palić gumy przy zamkniętym szlabanie kolejowym. Ci co nie mają prawa jazdy kat. A radzę jak najszybciej zrobić wiadomo z jakich powodów. A zapomniałam jedna parkingówka też już jest. Lekka żenada ale co tam ja zawsze zaczynam sezon od jakiś lekkich wypadków. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pytanko do was!! jechal ktos moze jakos niedawno do Gdańska ale nie nasza piekna krajowa 1 tylko po drugiej stronie wisły czyli toruń - grudziądz - kwidzyn - sztum - Malbork itd ???

bo musze w piatek szybko dojechac do gdanska a wiem ze "1" jest remontowana czesto i gesto i standardowo za tczewem sa kilometrowe korki, tymbardziej ze startuje z torunia o 16 czyli załapie sie na popudniowe powroty.

bylbym wdzieczny za wszelkie info o tej alternatywnej trasie dziurawa czy nie szybka czy nie no i czy bedzioe szybciej na jechac niz 1 ??

 

dla scislosci dodam ze nie gdans mnei interesuje ale wyspa sobieszewska !!

 

pozdro

Ruleś

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pytanko do was!! jechal ktos moze jakos niedawno do Gdańska ale nie nasza piekna krajowa 1 tylko po drugiej stronie wisły czyli toruń - grudziądz - kwidzyn - sztum - Malbork itd ???

bo musze w piatek szybko dojechac do gdanska a wiem ze "1" jest remontowana czesto i gesto i standardowo za tczewem sa kilometrowe korki, tymbardziej ze startuje z torunia o 16 czyli załapie sie na popudniowe powroty.

bylbym wdzieczny za wszelkie info o tej alternatywnej trasie dziurawa czy nie szybka czy nie no i czy bedzioe szybciej na jechac niz 1 ??

 

dla scislosci dodam ze nie gdans mnei interesuje ale wyspa sobieszewska !!

 

pozdro

Ruleś

 

Domyślam się że lecisz moto,na pewnych odcinkach dupka będzie podskakiwać,ale generalnie jest tam pusto i 130 można dawać.

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że lecisz moto,na pewnych odcinkach dupka będzie podskakiwać,ale generalnie jest tam pusto i 130 można dawać.

 

:notworthy:

 

 

tak tak na moto jade z plecaczkiem tak wiec tylek bedzie nie mi podskakiwał :biggrin:

ale wlasnie taka pradekosc na wiekszosci trasy by mnie bardzo zadawalała

dzieki

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...