Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wyszedłem rano do pracy i .... zdziwienie. Temperatura +1 stopień. Co jest :lalag: Miało być już cieplej ...

zalezy o której godzinie to było :) bo ja w sumie nie narzekalem z rana na pogode...

 

mi tam w sumie to było cieplutko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak większośc wie wstaje teraz o różnych godz w nocy( zalezy czy bartek chce pić czy trza mu pampera wymienić) no i dziś był mały przymrozek. Ale w południe to było całkiem całkiem, nawet komara umyłem

pozdro

 

a wrony kraczą że ma śnieg spaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłam do domu :biggrin:z Kamilem jeździliśmy na Suzie, trasa Bydzia,herbatka w zajeździe i troche po Toruniu się latało, pogoda w miare, ale przez droge powrotną zmarzły paluchy. Pierwsze palene gumy zaliczone ;)

Yano odebrałam płyte -dziekuję :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polatałem wieczorkiem z Darkiem i Tomkiem. Tylko nasze latanie to robi się trochę nieteges, bo fotoradary tylko mrugają jak szalone. No a wczoraj momentami to był niezły bałagan na obrotomierzu :) a co za tym idzie - wirowanie w baku. Aleraz na ruski rok wskazane !! Weekend raczej spędze w garażu na czyszczeniu czystego, ale cóż robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spalanie zaczyna oscylować koło 10 literków ;-).

Tak to jest jak trzech pojebusów wpada do Toronto. Ludzie uciekaja a mylycja zdezorientowana nie wie co robić. Jak tak dalej będzie to zapełnimy album z fotami w komendzie wojewódzkiej :bigrazz:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spalanie zaczyna oscylować koło 10 literków ;-).

Tak to jest jak trzech pojebusów wpada do Toronto. Ludzie uciekaja a mylycja zdezorientowana nie wie co robić. Jak tak dalej będzie to zapełnimy album z fotami w komendzie wojewódzkiej :)

a ja Was podpierdole i skończy sie zapierdalanie :bigrazz: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spalanie zaczyna oscylować koło 10 literków ;-).

Tak to jest jak trzech pojebusów wpada do Toronto. Ludzie uciekaja a mylycja zdezorientowana nie wie co robić. Jak tak dalej będzie to zapełnimy album z fotami w komendzie wojewódzkiej :biggrin:

 

I tak masz dobrze,moje moto jak rozrabiam to pali tak że 20 litrów nie wystarcza na 160 km po mieście :biggrin:

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak masz dobrze,moje moto jak rozrabiam to pali tak że 20 litrów nie wystarcza na 160 km po mieście :cool:

 

:crossy:

Dopiero się rozkręcamy z chłopakami więc o "rozrabianiu nie ma mowy". :biggrin:

 

 

a ja Was podpierdole i skończy sie zapierdalanie :biggrin: :biggrin:

:biggrin: I kto to mówi , największy świniodzik w okolicy :biggrin:

Pięknie wyszedłeś na focie którą masz w avatarze :biggrin:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...