Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu usiadłam, poczytałam i ... o cholera! :buttrock:

Co następuje:

WIELKIE OGROMNE podziękowania dla wszystkich za życzenia i pamięć :biggrin:

Świetne spotkanie - miło było zobaczyć Was wszystkich, i tych, co szybko pouciekali (szkooooda) i tych, co wytrwali do końca;) Kinga - gratulacje za zebranie ludzi do kupy i inicjatywę spotkaniową :clap:

Goya - jesteś wielka za ten spontan szampański :notworthy: Nawet przez łeb mi nie przeleciało, wybierając się spotkanie, że będę robić za wiekową jubilatkę...

Yano i mój szanowny małżonek przeszli samych siebie z "kwiatuszkiem", ochroniarz nie miał juz nic do gadania ... Jesteście niemożliwi :flesje:

Fajnie było poznać nowych zakręconych (Phantom, Ty to masz gadane :) )

Lukkasia - dziękuję ślicznie za porannego smska :smile:

Generalnie - sobotni wieczór był ożesz qrw...mać :buttrock: Trza replay zrobic kiedyś :biggrin:

 

A urodziny też ma dzisiaj jeszcze ktos, kto nas tu odwiedza - Patryk - tak więc również najlepszego, nie tylko motocyklowo :)

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam :biggrin: musze teraz po nadraiac małe co nieco :)

 

 

no wkońcu ze tak sie wyraze nie codzien obchodzi sie takie urodzinki ^^

 

 

niach niach myślałem ze jestem w innym dziale i myslałem ze poscika od Madzi skasowało :buttrock: buu :notworthy:

 

 

żem się zawinął :buttrock:

Edytowane przez Phantom_Trn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A urodziny też ma dzisiaj jeszcze ktos, kto nas tu odwiedza - Patryk - tak więc również najlepszego, nie tylko motocyklowo :biggrin:

 

 

Ożesz się napisałaś :) i pewnie spociłaś :flesje: Hmmmmm nie wiemy kto to Patryk :buttrock: w każdym razie jemu też 1000 lat, a niech się męczy :notworthy: i od Gosiaczka też :buttrock:

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Patryk jest przedstawicielem Grudziądza na naszym forum także dla niego ode mnie również NAJLEPSZEGO :buttrock:

 

 

w sumie ze ja od dzisiaj i nie znam wszystkich jeszcze :)

 

 

ale w kazdym badz razie oczywiscie sie dołaczam do zyczen w strone Patryka :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za życzonka!!! Jestem bardzo mile zaskoczony :icon_question:

Witam Phantoma :wink: Właśnie wróciłem z garażu kończę przygotowania do sezonu! Miałem ostatnio okazje się przejechać i na wysokich obrotach moja R6 się dusi. Myślę że chyba muszę wyregulować gaźniki?

http://www.instantgallery.pl/galerie/1557/...onu+2008/0.html -nasze przygotowanie do sezonu (Rafał Yamaha R6 2005, Remek Kawasaki ZX6R 1997 i mój Skarb R6 2000) Jeszcze raz dziękuję za życzonka!!!! Do zobaczenia niedługo na trasie. Mam nadzieję że niedługo wybierzemy się na jakąś przejażdżkę!!! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za życzonka!!! Jestem bardzo mile zaskoczony :icon_question:

Witam Phantoma :wink: Właśnie wróciłem z garażu kończę przygotowania do sezonu! Miałem ostatnio okazje się przejechać i na wysokich obrotach moja R6 się dusi. Myślę że chyba muszę wyregulować gaźniki?

http://www.instantgallery.pl/galerie/1557/...onu+2008/0.html -nasze przygotowanie do sezonu (Rafał Yamaha R6 2005, Remek Kawasaki ZX6R 1997 i mój Skarb R6 2000) Jeszcze raz dziękuję za życzonka!!!! Do zobaczenia niedługo na trasie. Mam nadzieję że niedługo wybierzemy się na jakąś przejażdżkę!!! Pozdrawiam :)

 

 

no to przygotowywać tam rumaki ;) a na trasie napewno sie spotkamy i to nie raz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Allle mam zaległości... :banghead:

 

Grassowa, spóźnione życzonka urrrrrodzinowe :flesje:

 

Phantom, miło powitać, choć na forum jestem bardzo rzadko, to mam nadzieje, że po ulicach Torunia często się razem pokręcimy.

 

Duca, najlepsze życzonka urodzinowe :flesje:

Już zapomniałem jak to się razem z Tobą jeździ :icon_razz:

Więc, mój wierny kompanie, szykuj się, szykuj :icon_biggrin:

Ja chwilowo mam rozłożoną maszynke ale wiesz, że jak coś, to nawet bez koła i tłumika pojadę. :crossy:

Zawsze jestem gotów :) :icon_razz: :eek:

 

aaaaaa,

PIKPOK, też bardzo spóźnione życzonka urodzinowe :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa,

PIKPOK, też bardzo spóźnione życzonka urodzinowe :icon_mrgreen:

 

 

dziekować dziękować!!!!!! :crossy: ale musisz jeszcze dodć gratulacje dla marekbuli, bo coś mu sie wczoraj wykluło :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...