Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w czerwcu kupiłem moja Fzr 1000 sprzęt z 87r jak nie patrze ma już 21 lat miał dwa szlify na lewa stronę nie groźne tylko owiewka po rysowana ale serce jak dzwon odpalałem go ostatnio 31 grudnia niestety pogoda sie popsuła na maska i nie ma nawet jak pojeździć teraz serwis sprzętu i czeka na cieplejsze dni oby do wiosny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pier....!!! mina konkretna! :biggrin: trzeba bylo gościa doprowadzić do stanu jego moto :)

Ja z Kamilem tez teraz szukamy dla niego moto i wiedząc z doświadczenia nie ma co wyjeżdzac za daleko,chyba ze ma sie pewniaka spawdzonego!

Ja nigdy nie wyjezdzałam dalej niz kuj-pom w sprawie motocykla jak i samochodu! bo po co sie pozniej w dupe gryźć! a przeciez eksploatacja transportu tez jest,czas,nerwy i wiadomo pozytywne nastawienie a tu d...!Ale Tomek nie ma sie co załamywac co NAS NIE ZABIJE TO WZMOCNI!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pro po bmki ja mam Darek ładna prawie nie katowana...żadko paliła gume.. sprzedam za małą kase ale tylko w dobre ręce.. :(

Witam .Jak pozbędziesz się swojej to z przyjemnością zaproponuje Tobie bumkie Wiolety,nie katowana ,i często kąpana , tylko od czasu do czasu delikatnie dociskana przez moją anorektyczną nogie. :) No na czymś trzeba się wyzyc jak o motorku narazie mogie tylko podumac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zdaje sobie sprawe ze wkurw was pewnie ladnie zlapał ale chłopaki ( Tomek szczegolnie ) zapomnieliscie w jakim kraju zyjecie ? :icon_biggrin: ? nie ma co sie nerwic tylko trza spokojnei szukac kolejnej sztuki i tyle - co najwyzej trza miec dystans do telefonicznego zapewniania ze moto jest idealne.

Bo jak to ktos madry kiedys powiedzial - " nic co jest warte posiadania nei przychodzi łatwo " - wiec gazeta i myszka w ruch i szukac kolejnej sztuki

 

a moze pomyslisz o naszym wielkim zachodnim bracie ??

 

 

powodzonka

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jak pozbędziesz się swojej to z przyjemnością zaproponuje Tobie bumkie Wiolety,nie katowana ,i często kąpana , tylko od czasu do czasu delikatnie dociskana przez moją anorektyczną nogie. :) No na czymś trzeba się wyzyc jak o motorku narazie mogie tylko podumac.

ja juz mam nowy nabytek ... ale dzięki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje nieudanej wyprawy !

Najgorsze nie jest przejechany kawal drogi i koszty tylko zawiedziona nadzieja ze bedzie juz super sprzet na wiosne a tu znowu w punkcie wyjscia.

Trzeba miec swiadomosc ze stary sprzet ktory 50 Mm zrobil albo wiecej nie bedzie nowy jak z salonu - zawsze sa na nim slady zuzycia i wypadkow. Moim zdaniem prawie kazdy starszy scigacz mial kontakt z asfaltem a plastiki lamia sie nawet przy glebie parkingowej. Nie nalezy sie tym zrazac. Ściema ze bezwypadkowy to dla łosi ktorzy nie znaja sie na rzeczy - nawet ten ktory sprzedaje moze byc przeswiadczony ze ma sprzet bezwypadkowy.

Ja sam jezdze starym scigaczem wiec wiem ze taki motocykl nigdy nie bedzie idealny - trzeba znalezc kompromis pomiedzy cena a jakoscia wiekiem i moca. Okazje wiadomo ze sie trafiaja ale jest ich bardzo malo i raczej sa to motocykle od znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał nigdy nie kupuj nic od znajomych. A ja zacząłem rozglądać się za jakimś dużym nakedem np. Xjr 1200.:-)

 

Kupuj XJR 1300 i wersji SP, mówię Ci z własnego doświadczenia...

 

Mam XJR 1300 ale zwykłą, no i przy malutkich szaleństwach przy dużych prędkościach brakuje ciut stabilności, w przeciwieństwie do testowanych przeze mnie w wersji SP.

A XJR 1200 ma mniej stabilną do tego ramę...

 

Oczywiście wszystko zależy od stylu jazdy... no cóż mnie czasem kusi odkręcenie manetki, a maszyna naprawdę dużo potrafi... tylko trzeba się nauczyć jeździć na tej ciężkiej kruszynce.

 

Od 2004 są wszystkie w wersji SP, ale cena ich też niczego sobie....

 

A tak z innej beczki:

 

1-3 lutego MOTO EXPO 2008 w Wawie.... ja zamierzam tam być... byłem w ubiegłym roku, było świetnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nakedy znacznie rzadziej zaliczaja gleby wiec jest wieksza szansa na bezwypadkowy a szybke na allegro zawsze mozna sobie sprawic...

 

co to za teoria?? a jak wygląda wtedy z choperami- w ogóle nie mają wypadków?

 

Twoją teorie można porównać z moją: kupujcie niebieskie samochody bo niebieskie mają najmniej wypadków :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jak coś walniesz to kilo waży. A jeśli chodzi o Yamahę xjr to pewnie że wolałbym wersję 1300 w dodatku SP ale niestety nie stać mnie na tą chwilę a cena takiego zadbanego moto zabija. Dlatego najpierw będzie "może" xjr 1200 a kiedyś w przyszłości 1300 SP biało-niebieska :-).

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzajcie, wiadomo nie od dziś że ścigi służą głównie do pałowania, więc statystycznie pewnie mają więcej wypadków, motocykle turystyczne wiara kupuje w innym celu więc przwdopodobieństwo kupienia moto bez dzwona rośnie, poza tym wszystko widać :P

no i mechanika też się zupełnie inaczej zużywa chyba nie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dzis jedziemy oglądac troszke inne moto :clap: Virażke 535 dla Kamila ,trzymcie kciuki,aby nie było niespodzianki takiej j.w :lalag:

 

Mam pytanie co myslicie o tej firmie mj motocykle na chełmińskiej 53 za Plusem w piwnicy?? ja byłam dzisiaj oblukac,mają zadbane motocykle ale narazie nie wiele ,podobno prowadzą tez serwis i maja ciuszki,gosciu mowi ze w marcu mają przywiesc moto o wiekszej pojemnosci ...firma chyba dopiero sie rozwija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...