Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

osobiscie polecam zakłady lotnicze nr 2 w bydgoszczy bardzo solidna firma no robią bardzo dokładnie. W CCH to jeszcze Ursus a dokładnie na terenie ursusa jest dobra galwanizernia no w toruniu to gamet

 

Oj w Toruniu Gamet raczej nie. Z tego co wiem to Rumian rozkręca tam produkcje - galwanizerie.. ale nic im tam nie wychodzi :cool: wszystko pierdo** na mozliwe sposoby...

W sobote dowiem sie jak to jest z FAM' em ze sprawdzonego żródła.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super zawsze blizej do CCH niz do CB :D , dzieki :notworthy:

 

Witam. Gadałem z moją znajomą co tam pracuje i powiedziała że chromują na zlecenie. Ale nic konkretnego tzn. cena, jakość ( to też zalezy co to ma być chromowane, z czego zrobione, jak przygotowane.. i jak sie uda :biggrin: ) bo nie wiem co to ma byc poddane tej obróbce .

Ale jak co mozliwość jest tu masz stronke, telefon jak co mozesz dowiedzieć się więcej dzwoniąc do nich osobiście:

http://www.fam.com.pl/

Pozdr.

Ps. ZDROWYCH WESOŁYCH SWIĄT WSZYSTKIM "LOKALNYM" FORUMOWICZOM ŻYCZĘ.

A solenizantce 100 lat :)

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzen o ktore warto walczyc,Radości ktorymi warto sie dzielic,PRZYJAIÓŁ z którymi warto byc i Nadziei bez której nie da sie zyc..... wszystkiego tego orazMAGICZNYCH Swiąt Niezapomianej NocySylwestrowej i Lepszego nadchodzącego2008r. Zyczy Patryk wszsytkim Motocyklistom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze, ale to zawsze mam problem ze składaniem świątecznych życzeń - bo niby najlepszego, ale to nie urodziny....niby spełnienia marzeń, ale to na Nowy Rok też......Cóż, chyba każdy wie najlepiej jak przeżyć te święta - jedni wolą wesołych, inni wybitnie spokojnych i chwili oddechu wreszcie - każdemu więc takich świąt, jakich chciałby najbardziej, prezentów oczywiście też :icon_mrgreen: pozdrawiam serdecznie! :icon_exclaim:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życze wsztstkim tego.. aby to o czym marza się spęłniło..szerokich ścieżek w nowym sezonie.. bez awaryjnego moto...dużo palwa w zbiorniku....prostych bez policji..itp.....a przede wszystkim bezpiecznej jazdy.... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie w Święta obrzartuchy :icon_mrgreen:

 

12 stycznia jest w Łodzi bajzel, wstępnie jestem umówiony z Bartzem i Tomkiem XJ, pisać mi tu szybciutko kto by się jeszcze pisał spędzić motocyklwo styczniową sobotę :icon_mrgreen: , czyli na razie mam w fiaciorze 2 miejsca wolne, ale myślę że jak się zgramy to napewno więcej miejsc by było więcej

 

Pozdr Ho Ho Ho :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...